«Корисна програма»: ТОП-3 продуктів, які замінять цукор

13-07-2020

 

 

У вівторок, 14 липня, о 10:00 на «Інтері» вийде випуск «Корисної програми», присвячений рейтингу натуральних цукрозамінників. Ведучий Олександр Лук'яненко і експерти проекту розкажуть, які продукти з легкістю замінять рафінований цукор і при цьому допоможуть залишитися молодими, стрункими і красивими.

Ні для кого не секрет, що надмірне вживання рафінованого цукру згубно позначається на здоров'ї людини: порушується обмін речовин, псуються зуби, слабшає імунітет. Але навіть страх ожиріння не дозволяє ласунам відмовитися від шкідливого продукту. Що ж робити? Чим замінити цукор? На допомогу приходять солодкі натуральні продукти: мед, сухофрукти і диня.

«Ці солодощі мають такий же смак, як і цукор, але значно корисніше для здоров'я, - каже лікар-ендокринолог Олена Михайленко. - Мед, наприклад, містить в собі мало не всі корисні речовини з таблиці Менделєєва, а також вітаміни і мінерали. Він є сильним природним імуностимулятором, знижує запальні процеси, має антимікробні та поживні властивості - білки, жири, вуглеводи, ферменти в складі меду повністю засвоюються організмом. Сухофрукти, в свою чергу, багаті калієм, кальцієм, натрієм, залізом, магнієм і фосфором. Вони містять клітковину і органічні кислоти. Саме тому вживання сушених плодів допомагає нормалізувати роботу кишечника і вивести токсини з організму. А соковита, солодка і дієтична диня - легендарний продукт для схуднення. У ній міститься всього 33 ккал на 100 г і тільки 8 г чистого цукру. Замініть цукор в своєму раціоні на ці продукти і будьте здорові!»

Який з перерахованих продуктів самий поживний і корисний? На що звертати увагу при їх виборі? Як правильно зберігати і що можна приготувати з натуральних замінників цукру, дивіться завтра, 14 липня, о 10:00 в ток-шоу «Корисна програма» на телеканалі «Інтер». Зоряні гості випуску - співачка Солоха, телеведучі Світлана Вольнова та В'ячеслав Соломка.

 

Також на цьому тижні глядачі «Інтера» побачать і інші спецвипуски «Корисної програми».

У середу, 15 липня, о 10:00 на «Інтері» - ТОП-3 кращих продуктів проти варикозу.

Варикозне розширення вен - хвороба, від якої страждають і чоловіки, і жінки. Крім медикаментозного або хірургічного лікування, це захворювання вимагає певних правил харчування. Включіть у свій раціон яловичину, грейпфрут і кальмари - ці продукти корисні для здоров'я судин. Чим яловичина відрізняється від свинини або баранини? На що варто звертати увагу при покупці червоного м'яса? Як позбутися від гіркоти грейпфрута? Як швидко почистити і розібрати тушку кальмара і які оригінальні страви можна з нього приготувати? У студії ток-шоу ведучий Олександр Лук'яненко і експерти програми розібралися, як правильно вибирати і зберігати ці продукти, а також - чим вони корисні при варикозі.

 

У четвер, 16 липня, о 10:00 на «Інтері» - рейтинг продуктів проти випадіння волосся.

Волосся - це прикраса кожної жінки! Прискорити ріст волосся і зупинити їх випадання можна, збалансувавши своє харчування. Для росту і сили волосся потрібні білок, залізо і амінокислоти. Де їх можна знайти? Щоб надовго зберегти здоров'я і красу волосся, потрібно їсти квасолю і лосось, а також пити кефір. Як ці продукти впливають на організм? Покращують вони травлення? Чим корисні бобові? У чому особливість різних сортів квасолі? Чим магазинний кефір відрізняється від домашнього кислого молока? З якими продуктами краще вживати червону рибу? І як вибрати якісні продукти, корисні для здоров'я? Про це глядачі дізнаються в спецвипуску «Корисної програми» на телеканалі «Інтер».

У п'ятницю, 17 липня, о 10:00 в ефір «Інтера» вийде спецвипуск «Корисної програми», присвячений ТОП-3 продуктів для поліпшення кровообігу.

Кровообіг грає важливу роль в нашому житті, відповідаючи за транспортування кисню і поживних речовин до всіх органів. Зниження кровообігу викликає м'язові спазми, оніміння, похолодання кінцівок і травні розлади. Однак існують продукти харчування, які допомагають уникнути неприємних симптомів. До них відносяться помідори, імбир і сливи. Як і з чим правильно їх вживати, щоб зміцнити своє здоров'я? На що звернути увагу, щоб вибрати тільки якісний продукт? Відповіді шукайте в спецвипуску «Корисної програми» на «Інтері».

 

А в суботу 18 липня, о 10:00 на «Інтері» - ТОП-3 кращих продуктів проти депресії.

Апельсин, банан і шоколад ... Ці продукти допомагають мозку боротися з тугою і смутком, вважають експерти ток-шоу. Чим вони корисні? Як впливають на настрій? Чи можна їсти банани і не товстіти? Як акуратно і швидко почистити апельсин і в чому користь апельсинової шкірки? За якими ознаками можна відрізнити якісний шоколад від підробки? І які незвичайні страви з цих продуктів піднімуть нам настрій? Смачні рецепти та професійні поради - в спеціальному випуску від «Корисної програми» на телеканалі «Інтер».

 

 

«Полезная программа»: ТОП-3 продуктов, которые заменят сахар

 

Во вторник, 14 июля, в 10:00 на «Интере» выйдет выпуск «Полезной программы», посвященный рейтингу натуральных сахарозаменителей. Ведущий Александр Лукьяненко и эксперты проекта расскажут, какие продукты с легкостью заменят рафинированный сахар и при этом помогут остаться молодыми, стройными и красивыми.

 

Ни для кого не секрет, что чрезмерное употребление рафинированного сахара пагубно сказывается на здоровье человека: нарушается  обмен веществ, портятся зубы, ослабевает иммунитет. Но даже страх ожирения не позволяет сладкоежкам отказаться от вредного продукта. Что же делать? Чем заменить сахар? На помощь приходят сладкие натуральные продукты: мед, сухофрукты и дыня.

 

«Эти сладости имеют такой же вкус, как и сахар, но значительно полезнее для здоровья, – говорит врач-эндокринолог Елена Михайленко. – Мед, например, содержит в себе чуть ли не все полезные вещества из таблицы Менделеева, а также витамины и минералы. Он является сильным природным иммуностимулятором, снижает воспалительные процессы, обладает антимикробными и питательными свойствами – белки, жиры, углеводы, ферменты в составе меда полностью усваиваются организмом. Сухофрукты, в свою очередь, богаты калием, кальцием, натрием, железом, магнием и фосфором. Они содержат клетчатку и органические кислоты. Именно поэтому употребление сушеных плодов помогает нормализовать работу кишечника и вывести токсины из организма. А сочная, сладкая и диетическая дыня – легендарный продукт для похудения. В ней содержится всего 33 ккал на 100 г и только 8 г чистого сахара. Замените сахар в своем рационе на эти продукты и будьте здоровы!»

 

Какой из перечисленных продуктов самый питательный и полезный? На что обращать внимание при их выборе? Как правильно хранить и что можно приготовить из натуральных заменителей сахара, смотрите завтра, 14 июля, в 10:00 в ток-шоу «Полезная программа» на телеканале «Интер». Звездные гости выпуска – певица СолоХа, телеведущие Светлана Вольнова и Вячеслав Соломка.

 

Также на этой неделе зрители «Интера» увидят и другие спецвыпуски «Полезной программы».

 

В среду, 15 июля, в 10:00 на «Интере» – ТОП-3 лучших продуктов против варикоза.

Варикозное расширение вен – болезнь, от которой страдают и мужчины, и женщины. Кроме медикаментозного или хирургического лечения, это заболевание требует определенных правил питания. Включите в свой рацион говядину, грейпфрут и кальмары – эти продукты полезны для здоровья сосудов. Чем говядина отличается от свинины или баранины? На что стоит обращать внимание при покупке красного мяса? Как избавиться от горечи грейпфрута? Как быстро почистить и разобрать тушку кальмара и какие оригинальные блюда можно из него приготовить? В студии ток-шоу ведущий Александр Лукьяненко и эксперты программы разобрались, как правильно выбирать и хранить эти продукты, а также – чем они полезны при варикозе.

 

В четверг, 16 июля, в 10:00 на «Интере» – рейтинг продуктов против выпадения волос.

Волосы – это украшение каждой женщины! Ускорить рост волос и остановить их выпадение можно, сбалансировав свое питание. Для роста и силы волос нужны белок, железо и аминокислоты. Где их можно найти? Чтобы надолго сохранить здоровье и красоту волос, нужно есть фасоль и лосось, а также пить кефир. Как эти продукты влияют на организм? Улучшают ли они пищеварение? Чем полезны бобовые? В чем особенность разных сортов фасоли? Чем магазинный кефир отличается от домашней простокваши? С какими продуктами лучше употреблять красную рыбу? И как выбрать качественные продукты, полезные для здоровья? Об этом зрители узнают в спецвыпуске «Полезной программы» на телеканале «Интер».

 

В пятницу, 17 июля, в 10:00 в эфир «Интера» выйдет спецвыпуск «Полезной программы», посвященный ТОП-3 продуктов для улучшения кровообращения.

Кровообращение играет важную роль в нашей жизни, отвечая за транспортировку кислорода и питательных веществ ко всем органам. Снижение кровообращения вызывает мышечные спазмы, онемение, похолодание конечностей и пищеварительные расстройства. Однако существуют продукты питания, которые помогают избежать неприятных симптомов. К ним относятся помидоры, имбирь и сливы. Как и с чем правильно их употреблять, чтобы укрепить свое здоровье? На что обратить внимание, чтобы выбрать только качественный продукт? Ответы ищите в спецвыпуске «Полезной программы» на «Интере».

 

А в субботу 18 июля, в 10:00 на «Интере» – ТОП-3 лучших продуктов против депрессии.

Апельсин, банан и шоколад… Эти продукты помогают мозгу бороться с тоской и унынием, считают эксперты ток-шоу. Чем они полезны? Как влияют на настроение? Можно ли есть бананы и не толстеть? Как аккуратно и быстро почистить апельсин и в чем польза апельсиновой кожуры? По каким признакам можно отличить качественный шоколад от подделки? И какие необычные блюда из этих продуктов поднимут нам настроение? Вкусные рецепты и профессиональные советы – в специальном выпуске от «Полезной программы» на телеканале «Интер».

  

Читайте также
Другие материалы рубрики