Круглий стіл «Презентація Програм підготовки молоді до подружнього життя для фахівців соціальної сфери»

22-03-2017

24 березня 2017 р. о 11 годині відбудеться засідання за круглим столом на тему: «Презентація Програм підготовки молоді до подружнього життя для фахівців соціальної сфери». Захід відбудеться під патронатом голови Харківської обласної державної адміністрації Світличної Ю.О., за участю Адріана Буковинського, доктора філософських наук, провідного українського фахівця з питань сім’ї та сімейних стосунків, автора та організатора курсу підготовки до подружнього життя.

До участі у заході запрошуються представники державних та громадських організацій, психологи, науковці, а також інші особи, які опікуються питаннями реалізації сімейної політики та підготовки молоді до подружнього життя.

Місце проведення заходу: медіацентр «Время» (м. Харків, вул. Сумська, б. 72, 2 поверх). Реєстрація учасників почнеться о 10.30.

Контактна особа: Гончарова Людмила Миколаївна, начальник відділу у справах сім’ї Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації, тел.: (057) 705-26-42, e-mail: dszn-inter-dom@sp.kh.gov.ua

Читайте также
Другие материалы рубрики
Анонсы 09-03-2017

Круглий стіл на тему “Аналіз діяльності комунального підприємства “Центр поводження з тваринами”

10 березня в медіацентрі «Время» відбудеться засідання «круглого столу» на тему: “Аналіз діяльності комунального підприємства “Центр поводження з тваринами”