Круглий стіл: "Українськомовне середовище в Україні: стан, перспективи..."

29-06-2017

05 липня 2017 року о 15.00 у медіацентрі «Время» експерти громадської організації «ЕкспертиЗА Реформ» запрошують взяти участь у круглому столі «Українськомовне середовище в Україні: стан, перспективи, стратегії розбудови в Україні». Учасникам пропонують разом шукати відповідь на питання: «Що має зробити держава, громада і бізнес для того, щоб сформувати в Україні українськомовне середовище?»

Незважаючи на патріотичні гасла політичних партій державні службовці різних рівнів продовжують звертатись до нас мовою країни-окупанта з телеекранів і радіоефірів, а мовне питання в Україні і досі продовжує регулювати проросійський закон Ківалова-Колесніченка – наголошують організатори заходу.

Експерти ГО «ЕкспертиЗА Реформ ознайомлять присутніх з філологічними, юридичними і соціологічними відповідями на питання: Як створити україномовне середовище в Україні? Окрема увага буде приділена аналізу зауважень до проекту Закону України № 5670 «Про державну мову».

Для розробки експертних пропозицій з формування в Україні українськомовного середовища запрошені відомі харківські письменники і громадські діячі.

Для участі у заході просимо надіслати повідомлення на електронну адресу expertreform@gmail.com із зазначенням ПІБ учасника, організації і контактного номеру телефону. Контактна особа: Дейнеко Олександра 0503034672.

Вхід вільний.

 

Читайте также
Другие материалы рубрики