Круглий стіл за підсумками І Міжнародного освітнього форуму

30-03-2017

Круглий стіл за підсумками І Міжнародного освітнього форуму Нова українська освіта. Створюємо сенси разом” відбудеться 31.03.2017, з 11.00 - 12.30, у медіацентрі “Время”, (м.Харків, вул.Сумська, 72).

Круглий стіл збирається для презентації результатів роботи І Міжнародного освітнього форуму, який проходив 2-3 березня в Харкові. Цей масштабний захід вперше зібрав на комунікативному майданчику близько 400 учасників з усієї України: вчителів, директорів шкіл та представників громадськості. Також на форум були запрошені міжнародні експерти з країн Європи, в тому числі - освітяни з Фінляндії, Естонії, Литви, які розповіли, як відбувалися реформи освіти в їхніх країнах.

На круглому столі будут представлені:

- результати зворотнього зв'язку від учасників форуму;

- проекти і програми, у тому числі міжнародні, які народились під час форуму та реалізуються найближчим часом;

- резолюцію, яка була прийнята на дискусійному майданчику форуму “Патріочна складова в реформі української освіти”;

- план роботи ініціативної групи “Міжнародний освітній форум”.

Спікери

1. Світлана Фельдман, директор видавництва “АССА”, член оргкомітету форуму.

Форум 2016 - Форум 2017. Як пройшов рік? Чи виконані завдання, що були поставлені ініціативною групою рік тому? Як створювався І Міжнародний освітній форум?

2. Юлія Павіченко, засновник і директор приватного ліцею “МИР”, член оргкомітету форуму.

Аналіз зворотнього зв'язку від учасників форуму. Чи актуальними були запропоновані заходи, чи корисну інформацію отримали учасники, чи задоволені форумом в цілому. Склад учасників форуму за статтю та напрямком професійної діяльності, актуальні теми для обговорення на наступному форумі, топ десяти найкращих спікерів форуму тощо.

3. Анатолій Бабічев, заступник голови ХОДА - керівник апарату обласної державної адміністрації.

ХОДА як співорганізатор форуму. Актуальність підтримки громадських ініціатив з боку влади. Шляхи і напрямки відповідної взаємодії.

4. Аліна Фірсанова, керівник відділу по зв'язкам з громадськістю та ЗМІ Міжнародної ГО “GCI Вертикаль”, член оргкомітету форуму.

ГО “GCI Вертикаль” як співорганізатор форуму. Перспективи співробітництва з Харківськими і Талінськими ВНЗ, ГО та підприємствами, грантова підтримка від ХМР. Підготовка спільного з міністерствами освіти Естонії та Фінляндії проекту “Он-лайн форум для українських вчителів”, створення Центру громадських ініціатив у контексті центру “GCI Вертикаль” у Харкові за підтримки місцевої влади.

5. Михайло Лазарєв, голова Молодіжної ради при Харківському міському голові, учасник дискусійного майданчику форуму “Запит роботодавця та нові формати освіти”.

Роль молодіжних рад при органах місцевого самоврядування в реформі української освіти, приклади ефективної взаємодії з відповідними ініціативами.

6. Александр Соболєв, перший проректор з науково-педагогічної роботи Харківської державної академії дизайну і мистецтв, кандидат мистецтвознавства, професор, учасник форуму.

Комунікаційний простір форуму як місце народження євроінтеграційних проектів у мистецькій освіті. Перспективи співпраці з Вільнюською Академію мистецтв та Гданською академією мистецтв в межах тристороннього проекту з рекультивації промислових зон за програмою Еразмус.

7. Олег Семко, генеральний директор Комапанії KODA, учасник форуму.

Презентація інноваційного проекту підтримки вищої освіти з боку бізнесу. “Синергія” - спільний проект українсько-американської компанії KODA та НТУ “ХПІ”, в межах якого на базі ХПІ буде розміщено сучасне вимірювальне обладнання виробників - світових лідерів метрології, що дозволить навчатися не тільки студентам ВНЗ, а й фахівцям машинобудівних підприємств.

8. Ірина Маркевич, представник БО “Благодійний фонд “Харків з тобою”, керівник освітніх проектів фонду, пластунка, референт УПН, керівник Східного регіону всеукраїнського освітнього проекту “Вікривай Україну”, учасник форуму.

Олена Рофе-Бекетова, керівник напрямку “Культурні проекти” БО “Благодійний фонд “Харків з тобою”, учасник форуму.

Презентація Резолюції дискусійного майданчику форуму “Патріочна складова в реформі української освіти”, яка направлена на подолання існуючої системи позакласної роботи в школі, що зберігається ще за часів Радянського Союзу, та створення нової ефективної системи через діяльність місцевих Центрів координації патріотичного виховання.

9. Віктор Круглов, Генеральний директор видавництва “Ранок”, член оргкомітету форуму.

Підсумки панельної дискусії форуму “Яким має бути сучасний підручник”. Який запит до видавництв сформульовано учасниками форуму, чи є ресурси у видавництва для виконання цього запиту, яких найближчих кроків можна чекати від видавництва у напрямку створення сучасних підручників.

10. Світлана Петрова, голова ГО “Центр права та посередництва”, директор компанії “Conflicta.Net”, засновник Школи медіації та діалогу, юрист, учасник форуму.

Підсумки консультаційного майданчику “Зміни в українському законодавстві щодо освітньої діяльності”, проблеми участі батьків у освітньому процесі як рівноправних учасників та способи їх вирішення, врегулювання проблем у фінансовій сфері та подальше опрацювання цих питань для закріплення у відповідних законодавчих та нормативних актах, правові засади батьківського самоврядування.

11. Світлана Фельдман, директор видавництва “АССА”, член оргкомітету форуму.

Плани роботи ініціативної групи “Міжнародний освітній форум”, підготовка ІІ Міжнародного освітнього форуму.

Контактна особа, модератор круглого столу - Юлія Павіченко (095-424-90-30, yulia.pavichenko@gmail.com).

Читайте также
Другие материалы рубрики
Анонсы 09-03-2017

Круглий стіл на тему “Аналіз діяльності комунального підприємства “Центр поводження з тваринами”

10 березня в медіацентрі «Время» відбудеться засідання «круглого столу» на тему: “Аналіз діяльності комунального підприємства “Центр поводження з тваринами”