Презентація опитування «Обізнаність споживачів фінансових послуг України про систему гарантування вкладів»

25-06-2018

Харківський прес-клуб у вівторок, 26 червня 2018 року, організовує презентацію та обговорення результатів опитування «Обізнаність споживачів фінансових послуг України про систему гарантування вкладів – 2017».

Комплексне загальнонаціональне репрезентативне опитування «Обізнаність споживачів фінансових послуг України про систему гарантування вкладів – 2017» було проведене у грудні 2017 року. Загалом було опитано 2006 українців віком від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна структурі генеральної сукупності за розміром населеного пункту та географією, розмір теоретичної похибки не перевищує 2,2%.

Проведене дослідження мало на меті визначити рівень поінформованості споживачів фінансових послуг України про вітчизняну систему гарантування вкладів та, зокрема, дати відповіді на запитання:

- Що знають українці про діючу систему гарантування вкладів?

- Чи зберігають свої кошти в банках, на що зважають при виборі банку?

- Яку суму вважають достатньою для відшкодування вкладникам банків?

Участь у заході візьмуть:

  • Тамара Смовженко, д.е.н., професор, консультант Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору»;
  • Людмила Шапран, провідний фахівець відділу зв’язків з громадськістю та фінансової просвіти Фонду гарантування вкладів фізичних осіб;
  • Олеся Шніцер, провідний професіонал відділу зв’язків з громадськістю та фінансової просвіти Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Презентація і обговорення дослідження відбудеться 26 червня 2018 р. з 12:00 до 13.30 за адресою вул.Сумська, 72, медіацентр «Время», 2-й поверх Бізнес-центру Platinum Plaza.

Довідки за телефоном -  050 302 46 77. 

 

Читайте также
Другие материалы рубрики