Презентація порадника для посадовців і депутатів місцевих рад за результатами конкурсу серед школярів

19-12-2018

Школярі Харківщини запропонували ідеї, як покращити життя рідних громад, а доброчинці склали на основі цих ідей практичний порадник і надрукували його, щоб роздати представникам органів місцевого самоврядування. Презентація видання відбудеться 20 грудня в медіацентрі «Время» (вул. Сумська, 72, бізнес-центр Platinum Plaza), початок – о 13.00. Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області запрошує журналістів, громадських активістів та інших зацікавлених осіб. Будемо раді вас бачити!            

Інформація

Навесні Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області провів конкурс творів серед школярів на тему «Майбутнє моєї громади». Учням 11 класів запропонували викласти своє бачення того, як має розвиватися рідне місто або село, що треба змінити в першу чергу – і в який спосіб. Переможці конкурсу отримали цінні призи, а їх пропозиції щодо покращення життя громад увійшли до збірки-порадника для посадовців і депутатів місцевих рад. Благодійники сподіваються, що це видання стане своєрідним дороговказом для представників органів місцевого самоврядування і сприятиме реалізації запитів молоді.

У презентації практичного порадника візьмуть участь переможці конкурсу творів «Майбутнє моєї громади», голови районних і сільських рад, депутати, працівники органів місцевого самоврядування.

Учасниками конкурсу творів стали 743 учні, які представляють 97 шкіл Харківської області. Зокрема, це заклади освіти Барвінківського, Валківського, Первомайського, Дергачівського, Великобурлуцького, Балаклійського, Близнюківського районів і міста Первомайський.  

Читайте также
Другие материалы рубрики