У Харкові відбудеться круглий стіл на тему «Жорстоке поводження з тваринами: притягнення до відповідальності»

28-09-2018

2 жовтня 2018 року з 14.00 по 17.00 у медіа-центрі «Время» (вул. Сумська, 72) відбудеться круглий стіл на тему «Жорстоке поводження з тваринами: притягнення до відповідальності».

Коло питань: шляхи вирішення проблем притягнення до відповідальності за жорстоке поводження із тваринами, проведення судово-ветеринарної експертизи, взаємодії із правоохоронними органами. 

Спікери: 

  • Коваленко Н.О., депутат Харківської міської ради, адвокат: «Законодавче регулювання притягнення до відповідальності за жорстоке поводження з тваринами».
  • Матвійчук М.М., старший слідчий в особливо важливих справах слідчого управління ГУНП у Харківській області:  «Розслідування злочинів, пов’язаних із жорстоким поводженням з тваринами».
  • Яценко І.О., доктор ветеринарних наук, професор, завідувач кафедри ветеринарно-санітарної експертизи та судової ветеринарної медицини, завідувач бюро судово-ветеринарних досліджень ХДЗВА: «Проведення судово-ветеринарної експертизи у випадках жорстокого поводження з тваринами».
  • Суркова М.Л., Віце-президент Асоціації зоозахисних організацій України, правозахисник: «Випадки жорстокого поводження з тваринами. Проблеми взаємодії з підрозділами  Національної поліції».
  • Подвойська І.Г., керівник «Центру порятунку диких, екзотичних та домашніх тварин «Добрий дім»: «Перші кроки на шляху створення зоополіції».

Учасники: громадські організації, депутати, правники, адвокати, працівники правоохоронних органів.

Координатори та організатори: депутат Харківської міської ради Наталія Коваленко, віце-президент Асоціації зоозахисних організацій України Марина Суркова. Співорганізатори: Головне  управління Національної поліції у Харківській області,  Харківська державна зооветеринарна академія, Рада адвокатів Харківської області.

Початок реєстрації о 13.30. 

Вхід вільний.

Читайте также
Другие материалы рубрики