З 1 лютого запроваджено оновлене блокування податкових накладних

27-02-2020

Про зміни в процедурі блокування податкових накладних та розрахунків коригування на шпальтах газети «Время» платникам ПДВ розповіла начальник Харківського управління Офісу великих платників податків ДПС Галина Феденко.

Постановою Кабінету Міністрів України від 11.12.2019 № 1165 було затверджено новий Порядок зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування (ПН/РК) в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН) та новий Порядок розгляду скарги щодо рішення про відмову в реєстрації податкових накладних/розрахунків в ЄРПН.

Ця постанова набрала чинності з 1 лютого 2020 року. Із цієї дати втратила чинність «попередня» постанова Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 р. №117.

У цілому ці нові «блокувальні» Порядки не надто відрізняються від старих, однак є ряд нововведень і винятків, про які необхідно дізнатися кожному власнику бізнесу.

Важливим нововведенням постанови №1165 стало внесення змін до ознак безумовної реєстрації та показників позитивної податкової історії, у разі відповідності яким не зупиняється реєстрація податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН.

Якщо порівнювати старі та нові ознаки безумовної реєстрації (при дотриманні яких податкові накладні /розрахунки коригування платника не потраплятимуть під блокування), можна виявити дві розбіжності:

- в ознаці «податкового навантаження» розмір сплаченої суми ПДВ за останні 12 місяців збільшився з 400 тис. грн. до 1 млн. грн.;

- товар/послугу з ПН/РК було зазначено в таблиці даних платника податку, врахованій контролюючим органом.

Таблиця повинна бути врахована ще до моніторингу ПН/РК. При цьому старі прийняті таблиці повинні залишитись чинними й при новому порядку блокування.

Критерії ризиковості платників майже ті ж самі.

До нового Порядку не перенесені такі старі критерії ризиковості платника ПДВ, як:

- набрання законної сили обвинувального вироку суду та не погашення або не зняття судимості стосовно посадової особи;

- реєстрація посадових осіб на тимчасово окупованих територіях;

- платник податку, посадова особа та/або засновник якого був посадовою особою та/або засновником суб’єкта господарювання, якого ліквідовано за процедурою банкрутства протягом останніх трьох років.           

Проте залишився критерій щодо наявності у контролюючих органах податкової інформації, що визначає ризиковість здійснення господарської операції, зазначеної в поданих для реєстрації ПН/РК.

Але тепер в постанові №1165 для платників прописана можливість документально спростувати свою ризиковість, і комісія регіонального рівня такі документи повинна розглянути протягом 7 днів. У разі прострочення з рішенням ризиковість з платника має знятись автоматично.

 

Найбільш суттєвих змін зазнали показники «позитивної історії» платника (що дозволяють уникнути критеріїв ризиковості операцій):

- обсяг постачання одному покупцеві знижено з 150 до 50 тис. грн., але при цьому обсяг поставок за місяць не повинен перевищувати 500 тис. грн., і керівник не повинен займати аналогічну посаду більш ніж у трьох платників ПДВ;

 - скасовано два показники з обсягів постачання та виключено кількісне обмеження 20% від загального обсягу постачання за одним кодом товару/послуги;

- підвищено залишкову вартість основних засобів з 1 млн. грн. до 5 млн. грн.;

- з’явилася нова умова щодо необхідності сплати суми податкових зобов’язань з плати за землю у строки, передбачені законодавством;

- збільшено вартісний поріг перевищення суми ЄСВ на одного працюючого над сумою ЄСВ з мінімальної заробітної плати з 1,5 до 2 разів, а середньомісячна чисельність за останні 12 місяців повинна бути не менше 5 чоловік;

- підвищено критерій загальної суми сплачених у попередньому звітному році сум ЄСВ та податків і зборів з 5 млн. грн. до 10 млн. грн.

Таким чином, платник податку зацікавлений у своєчасній та повній сплаті ПДВ, інших податків і зборів та ЄСВ, що сприяє стимулюванню дотримання законодавства про працю в частині офіційного працевлаштування.

 

Небагато змін внесено до критеріїв ризиковості операцій, пов'язаних з часткою «ризикових» груп товарів:

- перелік повинен затверджуватися окремим наказом ДПС і оприлюднюватись на офіційному сайті;

- зменшено вартісний критерій наявності таких «ризикових» товарів в залишку (з 75 до 50 %).

 

Тепер всі рішення про реєстрацію/відмову в реєстрації ПН/РК прийматимуть регіональні комісії, центральна комісія лише розглядатиме скарги на рішення комісій регіонального рівня про відмову в реєстрації ПН/РК.

Внесені несуттєві зміни до форм скарги та рішення комісії щодо розгляду скарги.

Крім цього, з’явився новий документ - Заява про відкликання скарги щодо рішення про відмову в реєстрації ПН/РК в ЄРПН, яку платник ПДВ може подати до прийняття рішення комісією центрального рівня.

Таким чином, урегульовано вирішення спірних питань між платником ПДВ та ДПС. Знижуються затрати часу платника податку для вирішення зазначеного питання та зникає необхідність відвідування контролюючого органу.

На закінчення можна додати, що одним з пріоритетних напрямків діяльність ДПС є не тільки боротьба з шахрайськими схемами у сфері податку на додану вартість, але й так само  забезпечення прав сумлінних платників податків.

 

Читайте также
Другие материалы рубрики