Обман чи реалії нашого життя?

14-03-2019

Легалізація праці та заробітної плати є одним з ключових напрямків роботи Державної фіскальної служби. Щодо особливостей оформлення трудових відносин на деяких підприємствах розповіла начальник Харківського управління Офісу великих платників податків ДФС Галина  Феденко.

Останнім часом дуже важливою темою для нас, податківців, стала тема виплати заробітної плати та офіційне працевлаштування фахівців на підприємствах.

Нам досить легко зробити аналіз та порівняння як чисельності працевлаштованих спеціалістів, так і рівня їх зарплати, враховуючи специфіку кожної галузі.

Досить сумно визнавати, порівнюючи доходи працівників підприємств з іноземними інвестиціями та інших, що рівень усвідомлення та відповідальності керівників за трудові та соціальні гарантії наших компаній, зазвичай дуже сильно відрізняється.

Не секрет, що на деяких підприємствах досі тривають застарілі пострадянські догми та установки. А інколи спостерігається зовсім інша ситуація, яка теж сформувалась трохи пізніше, у ті часи, коли було треба заробляти, і було неважливо у який спосіб.

Я  вже висвітлювала тему як дуже низької, так і надвисокої зарплати на підприємствах. Ми очікуємо активного реагування від держави на вказані факти, бо зараз ми вже маємо матеріали спільних перевірок з встановленими порушеннями.  

Хочу звернути увагу всіх керівників компаній на факти, встановлені ГУ Держпраці Харківської області, які стосуються працевлаштування, а вони досить яскраві та показові. Я наведу конкретний приклад, щоб всі зрозуміли про що йде мова.

Це стосується укладання договорів підряду між підприємством та громадянином. Фахівцями ГУ Держпраці були ретельно проаналізовані умови укладених договорів та умови їх фактичного виконання.

Статтею 837 Цивільного кодексу договір підряду можна укладати на виготовлення, обробку, переробку, ремонт або на виконання іншої роботи з переданням її результату замовникові.

Фактичні трудові відносини замінені договорами підряду, оскільки умови договорів передбачають регулярне виконання громадянами роботи, а саме: за професією медичної сестри, лікаря, інженера-проектувальника, оператора відеоспостереження, програміста, охоронника, зварювальника та інших. Були зроблені висновки, що праця за цими договорами не є юридично самостійною, а здійснюється у межах діяльності суб’єкта господарювання за напрямком діяльності з систематичним виконанням трудових функції відповідно до визначеного виду виконуваної роботи у встановлені строки.

Так, обрання цивільно-правових договорів перешкоджає реалізації працівниками права на працю, гарантованого державою. За результатами перевірок встановлюються допущення до роботи без укладання трудового договору та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття на роботу.

В свою чергу, результати проведених заходів не обмежуються тільки видачею приписів про усунення виявлених порушень: інформація направляється до ГУ Нацполіції в Харківській області за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст.72 Кримінального кодексу України, також складаються повідомлення та рішення  про накладання штрафів.

І справа, насправді, не в кількості накладених штрафів, усуненні порушень та кримінальних проваджень.

 Як часто ми замислюємось про наслідки наших дій, особливо тоді, коли це стосується підлеглих та залежних від наших рішень людей?

А якщо приймати до уваги такі випадки в масштабах країни, то ми з Вами можемо суттєво вплинути як на рівень життя працездатного населення, так і на загальний рівень життя в країні.

Читайте также
Другие материалы рубрики