У Харкові оголошено переможців конкурсу проектів від Німецького уряду

23-11-2016

23 листопада, у медіацентрі "Время", Німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Харківська обласна державна адміністрація оголосили результати відкритого конкурсу проектних пропозицій «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» з бюджетом до 600 тисяч гривень.

Конкурс проектних пропозицій проводився у період з 5 по 24 жовтня 2016 року. За цей час на адресу GIZ надійшло 112 заявок від територіальних громад, установ державної та комунальної форми власності, громадських організацій всієї Харківської області.

Під час робочої зустрічі експерти GIZ, спираючись на рекомендації Дорадчої комісії відібрали 10 проектних ідей, які стали переможцями відкритого конкурсу. До складу Дорадчої комісії увійшли представники профільних департаментів та управлінь Харківської обласної державної адміністрації, Харківської обласної ради та недержавних організацій.

Переможцями конкурсу проектів від німецької федеральної компанії GIZ, які отримають експертну татехнічну підтримку (з бюджетом до 600 000 гривень) на реалізацію проектних ідей з покращення послуг для внутрішньо переміщених осіб і приймаючих громад, стали наступні 10 проектних пропозицій:

1.​ Комунальний Заклад Охорони здоров’я «Центр» первинної медико-санітарної допомоги Барвінківського району» (КЗОЗ «ЦПМСД»). Проект: «Здорова людина – успішна громада».

2.​ Новоіванівська сільська рада Лозівського району Харківської області. Проект: «Здорова громада - перспективна громада» (на базі фельдшерсько-акушерського пункту в с. Нова Іванівка).

3.​ КЗОЗ Первомайська центральна районна лікарня. Проект: «Здоров’я жінки та немовля».

4.​ Управління культури Ізюмської міської ради, Міський Палац культури. Проект: «Модернізація та оновлення матеріально-технічної бази та впровадження заходів щодо покращення інфраструктури Міського Палацу культури».

5.​ Громадська організація «Асоціація багатодітних сімей «АММА». Проект: «Кроки просвіти на шляху до порозуміння».

6.​ Дворічанська районна державна адміністрація. Проект: Модернізація та удосконалення надання адміністративних послуг (на базі Центру надання адміністративних послуг при Дворічанській районній державній адміністрації).

7.​ Всеукраїнський благодійний фонд «ЄДИНА РОДИНА». Проект: «Створення Соціального центру «Барвінок» для ВПО на базі Територіального центру в м. Барвінкове».

8.​ «Фонд «Професійний розвиток Харкова». Проект: «Вільний простір» (на базі Територіального центру соціального обслуговування Чугуївської міської ради).

9.​ Обласний комунальний заклад «Харківська обласна бібліотека для юнацтва» (ОКЗ «ХОБЮ»). Проект: «Навколо знань єднаємо громаду».

10.​ Харківське обласне відділення Української бібліотечної асоціації. Проект: «Покращення можливостей для освіти, самоосвіти, творчої самореалізації та соціальної адаптації внутрішньо переміщених осіб у Харкові та Харківській області».

Додатково компанія GIZ вирішила підтримати проектну заявку Харківської обласної громадської організації «Твоє право» (з проектною пропозицією «Фізкультурно-спортивна та соціально-побутова реабілітація осіб з психічними захворюваннями в умовах соціальної установи»). Цей проект буде втілюватись в рамках компоненту «Психосоціальна підтримка та робота з конфліктами».

Нагадаємо, відкритий конкурс проектів «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» у Харківській області реалізується при підтримці Харківської обласної державної адміністрації в рамках Ініціатив інфраструктурної програми для України на замовлення Уряду Німеччини.

Мета проекту – покращення якості надання послуг місцевому населенню в територіальних громадах, які приймають значну кількість внутрішньо переміщених осіб.

Запропоновані проектні пропозиції, спрямовані на покращення якості надання послуг в медичній, правовій, культурній чи спортивній сферах. Термін реалізації проектних ідей – максимум 2 місяці, бюджет – до 600 тисяч гривень.

Довідка:

Ініціативи інфраструктурної програми для України (ІІПУ) фінансуються німецьким урядом та виконуються Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Основна мета Ініціатив полягає у наданні підтримки Україні для подолання кризи на сході країни. ІІПУ забезпечують надання екстреної допомоги у вирішенні найбільш актуальних проблем, з якими стикається країна та її населення через збільшення кількості внутрішньо переміщених осіб (ВПО) зі східних областей.

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами німецької співпраці з Україною є:  демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.

Читайте также
Другие материалы рубрики
В Харькове 22-11-2016

Вопросы и боль читателей

Письма и звонки в редакцию постоянно погружают журналистов «Времени» в разнообразнейшие проблемы и жизненные ситуации, с которыми сталкиваются наши читатели.