ru
uk
Мнения
Подписаться на новости
Печатный вариант “Время”

АНОНС! З 10 по 30 вересня  у Харкові пройде фестиваль ІнклюзіON-Пазл 2021

Актуальное сегодня06 сентября 2021 | 22:38

З 10 по 30 вересня  у Харкові — знакова подія: фестиваль ІнклюзіON-Пазл 2021, який проводиться за підтримки Фонду Фрідріха Еберта в Україні в партнерстві із Департаментом культури і туризму в Харківській області. Фестиваль включає інклюзивні події-супутники, що реалізуються в партнерстві з громадськими організаціями, за підтримки Українського культурного фонду та програми Incultur DRA.

Дії допомагають зрозуміти важливі сенси. Пазли є однією з однією з найдоступніших іграшок, що розвивають логічне мислення. Інклюзія — це комплекс дій, втілення яких розвивають наше суспільство, а в основі цих дій лежить логіка прав людини.

Метою фестивалю ІнклюзіON-Пазл 2021 є активізація місцевої громади, державних інституцій та бізнесу для вирішення проблем безбар’єрності міського середовища, формування культури інклюзивного спілкування, обмін досвідом та сприяння розвитку інклюзивних ініціатив у місті Харків та в Україні

В програмі ІнклюзіON Пазл 2021 заплановано експертні обговорення, просвітницькі акції, освітні тренінги з тематики інклюзії, презентації інклюзивних продуктів в музеях, проєктів неформальної освіти, творчих програм, які:

• сприяють видимості дітей з інвалідністю та їхніх родин та створенню доступних просторів.
• поширюють знання про кращі українські та зарубіжні практики щодо організації роботи з родинами дітей з інвалідністю та забезпечення прав останніх.
• створють умови для отримання родинами дітей з інвалідністю базових навичок з розуміння прав людини, основ адвокації, інформації про власні права та пільги, а також алгоритми дій
• відкривають суспільну дискусію про роль місцевої громади в усуненні бар’єрів, що стоять перед родинами дітей з інвалідністю у різних сферах суспільного життя

У фокусі уваги ІнклюзіON — діти з інвалідністю, батьки дітей з інвалідністю та змішані сімʼї з дітьми з інвалідністю.

Пресконференція відбудеться 10 вересня у медіа-центрі «Время» о 12:00, де відбудеться презентація фестивалю та зустріч з організаторами і експертами.

Спікерки:

Марія Ясеновська, президентка ХОФ Громадська Альтернатива,

Наталія Шевченко, керівниця Інклюзивної театральної студії підліткового хабу “Халабуда” (Харків),

Тетяна Цвілая, директорка Харківського театру для дітей та юнацтва, керівниця проєкту “Доступний театр” за підтримки УКФ,

Марія Чупініна, керівниця БФ Добро так!

Людмила Павленко,Чемпіонка та багаторазова призерка 2006, 2010 та 2014 років Паралімпійських ігор

В рамках фестивальних подій ми запрошуємо до діалогу журналістів, блоґерів, освітян та спеціалістів з роботи з дітьми з інвалідністю, а також із родинами, в яких є діти з інвалідністю, громадських активістів, працівників сфери культури, кураторів молодіжних хабів та усіх небайдужих до цієї теми людей.

По всіх питанням просимо звертатися до Олени Зіненко, координаторки проєктів ХОФ Громадська альтернатива,
public.alternative.coordinator@gmail.com

Подписаться на новости
Коментарии: 0
Коментариев не добавлено
Cледите за нами в соцсетях