ru
uk
Мнения
Подписаться на новости
Печатный вариант “Время”

Читатель — газета

Актуальное сегодня05 июля 2021 | 15:53

Она лечит наши измученные души
Поздравляю с праздником медицинского работника Инну Викторовну Иванову, психолога территориального центра предоставления социальных услуг «Забота» Шевченковского р-на г. Харькова.
Она не только ежедневно проводит интересные и, что очень важно, доступные (65+) занятия йогой, но и регулярные психологические беседы, где подвергаются анализу интересующие нас темы.  А также терпеливо выслушивает нас, даёт советы по беспокоящим нас проблемам. Образно говоря, как мне кажется, Инна Викторовна «лечит души», что очень важно в наше непростое и тревожное время, помогая одиноким пожилым людям обрести душевную уверенность и спокойствие.

Вера Арсикова,
г. Харьков.

Професія лікаря — це щоденний подвиг!
У зв’язку з Днем медичного працівника я хочу розповісти про чудових і добрих співробітників Харківської клінічної лікарні №8 (Салтівське шосе, 266-г).
Коли підходиш до цієї лікарні, то бачиш, яка це краса. Скільки квітів — море квітів! А ще дуже чисто, всюди прибрано. Який позитив!..
Так сталося, що у мене різко похитнулось здоров’я, підвело серце. Але мені таланить на добрих людей. На допомогу прий­шли лікарі цього закладу, яким керує Ольга Олександрівна Романенко. Людина щедрої душі і великого співчуття до людей, які потрапили у біду. Незважаючи на її постійну зайнятість, вона завжди відгукувалась на мої прохання, уважно ставилась до них.
Шановна Ольго Олександрівно, вітаю Вас зі святом, бажаю здоров’я, добробуту, всіляких гараздів!
Хочу також висловити вдячність завідуючому відділенням, лікарю від Бога Якову Олексійовичу Перемоту і всім лікарям, медсестрам і нянечкам цього відділення.
А велике спасибі заступнику головного лікаря по медсестринській частині Олені В’ячеславовні Оруджеєвій.
Всіх лікарів, медичних сестричок, нянечок, які працюють у цій лікарні, вітаю зі святом!
Низький вам уклін!

О. Ф. Маркіна,
м. Харків.

На переднем крае борьбы с «короной»
За оказание компетентной медицинской помощи в период пандемии коронавируса и многолетний добросовестный труд от всего сердца благодарим врача Харьковской больницы №20 (студенческая поликлиника) Татьяну Михайловну Неделько.

Семьи В. И. Бырки и В. В. Юрченко,
п. Малая Даниловка Харьковской обл.

Подписаться на новости
Коментарии: 0
Коментариев не добавлено
Cледите за нами в соцсетях