ru
uk
Мнения
Подписаться на новости
Печатный вариант “Время”

Дівчинка Амелія Соболь вже боролася з пухлиною і перемогла, але знов потрібні гроші - хвороба повернулася

Актуальное сегодня24 июня 2021 | 22:07
Волонтер Катерина Бурлак благає допомогти дівчинці Амелії Соболь. На сторінці у Фейсбуці вона написала:«В нас залишилось тільки 5 днів щоб дозбирати ще 7932 грн 50 коп на обстеження для Амельки Соболь. Просимо о максимальном репості та допомозі родині!
Родина Соболь знов потребує нашої допомоги і підтримки.
Наразі дороговартісносго обстеження (МРТ — 3 зони та електроміографію рук та ніг) потребує Амелія. Зараз є підозра на новоутворення, яке провакує епілептичні напади та судоми, які роблять звичайне життя дівчинки неможливим.
Дівчинка вже одного разу боролася с пухлиною і перемогла. Щоб повторити це треба сплатити за обстеження 12 360 гривен (вартість МРТ, витратні матеріали та сама електроміографія, транспортування дитини в Київ). Дата проведення обстежень 29 червня. У нас є 2 тиждні, щоб зібрати всю суму.
Поповнення карти 5168 7573 5478 1207
Одержувач: Воронкова Людмила (бабуся)
Історя родини:
Соболь Світлана — мама п’ятьох дітей. Так вийшло — біда прийшла в дім зненацька і не одна. В 2019 році доньці Амелії встановили онкологічний діагноз, майже рік лікування, дві операції, вже здавалося все налагоджується, але біда трапилася з молодшим сином — короткочасні виключення свідомості, депресія, втрата ваги. Лікарі не бачили хвороби, час діяв проти дитини, коли вже дитина почала втрачати пам’ять і навички, відправили аналізи в США і через місяць мама отримала діагноз — невиліковне, дуже рідкісне, швидко прогресуюче генетичне захворювання. Наразі Тимофія неможливо залишити без нагляду — ні вдень, ні вночі. У наймолодшого сина Назара також з’явилися схожі симптоми, щоб не проґавити час потрібно негайно провести коштовне обстеження малюку. Час працює проти родини, яка фінансово просто виснажена.
Подписаться на новости
Коментарии: 0
Коментариев не добавлено
Cледите за нами в соцсетях