ru
uk
Мнения
Подписаться на новости
Печатный вариант “Время”

Інформація щодо отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Актуальное сегодня21 июля 2021 | 16:17

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАВОД ПІВДЕНКАБЕЛЬ» повідомляє про наміри отримати Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від обладнання, що вводиться в експлуатацію.
Підприємство розташоване за адресою: 61099, м. Харків, Немишлянський район, вул. Автогенна, 7. Основним видом діяльності підприємства є випуск кабельної продукції.
Число нових джерел викидів забруднюючих речовин – 7, від яких в атмосферу викидаються: оксид вуглецю, кислота оцтова, вініл хлористий, водень хлористий, бензин (нафтовий, малосірчистий у перерахунку на вуглець), вуглеводні насичені, оксиди азоту, пил неорганічний, що містить двоокис кремнію. Сумарний викид забруднюючих речовин в атмосферне повітря складає 1,94495 т/рік.
ПАТ «ЗАВОД ПІВДЕНКАБЕЛЬ» в процесі діяльності дотримується встановлених нормативів та не перевищує гранично допустимих концентрацій викидів забруднюючих речовин на межах санітарно-захисної зони (СЗЗ). Аналіз розрахунку забруднення атмосферного повітря показав, що за всіма забруднюючими речовинами, які викидаються джерелами підприємства, приземні концентрації на межі нормативної СЗЗ нижчі від допустимих.
За додатковою інформацією щодо надання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферу ПАТ «ЗАВОД ПІВДЕНКАБЕЛЬ» звертатися до керівника відділу охорони праці та екології Васильєвої О.В. по тел. (057) 754-52-59.
Зауваження і пропозиції щодо надання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферу приймаються протягом місяця на підприємстві та в Харківській обласній державній адміністрації за адресою: вул. Мироносицька, 33, м. Харків, 61002 або по тел. (057) 715-73-27.

Подписаться на новости
Коментарии: 0
Коментариев не добавлено
Cледите за нами в соцсетях