ru
uk
Мнения
Подписаться на новости
Печатный вариант “Время”

МІСЬКІ ЧИНОВНИКИ СВІДОМО ПРОВОКУЮТЬ МАСОВЕ БЕЗРОБІТТЯ В ХАРКОВІ

Актуальное сегодня23 февраля 2021 | 13:54

Масове безробіття та справжній економічний колапс — до цього, на думку підприємців «Барабашово», призведуть рейдерський наступ міських чиновників на торговельний центр. На найближчій сесії міськвиконком хоче відібрати землю під одним із торговельних павільйонів ринку. Роботу втратять тисячі, а бюджет міста недорахується величезних надходжень. Але міських очільників це не турбує. Представники бізнесу переконані: міська рада вкотре намагається здійснити рейдерське захоплення торговельного центру. Як стало відомо, одним із питань, що має бути розглянутим на найближчій сесії, є відмова в подовженні договорів оренди на земельні ділянки, що знаходяться просто під торговельними павільйонами. Через формальні і, як кажуть підприємці, надумані причини, кілька тисяч магазинів разом із підприємцями просто можуть «зависнути в повітрі».

Дмитро Іщук, підприємець: «Вирішили вирвати у нас з-під ніг землю. Хоча в Харкові вже є випадки, коли землю повертали місту, а через короткий час ці ж ділянки опинялися в «потрібних» міськраді руках. Без роботи можуть залишитися тисячі. Але це чиновників не хвилює. Їх не хвилює і те, звідки беруться податки, за які вони ж отримують зарплати. А ці податки платимо ми! Ми не допустимо, щоб те, що ми створювали десятиліттями, відібрали знахабнілі чиновники. Будемо звертатися до Києва, до Президента, до міністра внутрішніх справ. Їм доведеться нас почути. Другого «майже все за Законом» не буде».

Ірина Денисова, підприємець: «Створюється враження, що у міської ради, крім «Барабашово», більше немає справ. Що не сесія — то наші питання. Думаю, чиновникам час закінчити займатися шантажем: по-їхньому не буде. Підприємці — це кістяк міста. Той, хто намагається нашкодити підприємцям — ворог Харкова. Заберуть землю — на вулиці вийдуть тисячі безробітних».

Непрофесіоналізм чи жага до незаконної наживи, самовпевненість чи, навіть, навмисне бажання спровокувати соціальний вибух — причини агресивної поведінки влади люди називають різні. Але всі сходяться на тому, що в жодному разі не допустять владного безладдя.

З десяток громадських об’єднань та профспілкових організацій вже підготували звернення та відкриті заяви, які оприлюднять у разі агресивної та протиправної політики міськради. Люди запевняють: тисячі безробітних, яких може створити міська влада, можуть вийти на вулиці. Свідоме розхитування соціальної ситуації вже відкрито називають політичною диверсією.

Подписаться на новости
Коментарии: 0
Коментариев не добавлено
Cледите за нами в соцсетях