ru
uk
Мнения
Подписаться на новости
Печатный вариант “Время”

НА ХАРКІВЩИНІ ЗАКРИЛИ 36 СОЦЗАКЛАДІВ ДЛЯ ЛІТНІХ ЛЮДЕЙ

Актуальное сегодня16 февраля 2021 | 15:36

На Харківщині внаслідок перевірок, розпочатих у зв’язку із загибеллю внаслідок пожежі у приватному пансіонаті для літніх людей 15 осіб, припинили діяльність 36 нелегальних соцзакладів.

Про це заявив директор Департаменту соціального захисту населення Харківської ОДА Юрій Шпарага, повідомляє пресслужба відомства.

«Органи національної поліції під час перевірок виявили 83 заклади, які нелегально надають соціальні послуги. З’ясовано, що 68 з них мають реєстрацію у Державній фіскальній службі. Коли запрацювала робоча група, у складі якої — правоохоронці, представники органів місцевого самоврядування, інших структур, 36 з цих установ припинили свою діяльність», — розповів він.

За інформацією Шпараги, вже чотири підприємства зареєструвалися у Державному реєстрі надавачів соціальних послуг, щоб в подальшому працювати дотримуючись всіх норм, встановлених законодавством України.

«Близько 20 приватних підприємців погоджуються привести установи у належний вигляд і працювати на підставі законодавства. Наразі триває підготовка документів для того, щоб бути офіційно зареєстрованими в Державному реєстрі надавачів соціальних послуг», — сказав посадовець.

Нагадаємо, 21 січня у Харкові у двоповерховій житловій будівлі, переобладнаній під будинок для літніх людей, сталася пожежа, внаслідок якої загинули 15 осіб.

Фото: ДСНС.

Подписаться на новости
Коментарии: 0
Коментариев не добавлено
Cледите за нами в соцсетях