ru
uk
Мнения
Подписаться на новости
Печатный вариант “Время”

Завдяки мобільному додатку від Animal ID українці зможуть переказати гроші тваринам із притулків

Спецтемы03 сентября 2020 | 10:32

Український стартап Animal ID є засновником міжнародної онлайн-платформи для ідентифікації та реєстрації тварин. На сьогодні тут зареєстровано понад 200 тисяч тварин із 15 країн світу!

А нещодавно команда Animal ID випустила новий, безкоштовний мобільний додаток для відповідальних власників: Animal ID — Безпека. Турбота. Любов до домашніх тварин.

Він допомагає не тільки швидко знайти власного улюбленця в разі втрати та завжди тримати під рукою всю важливу інформацію про нього, але й, завдяки кешбек-системі, допомагати безхатнім тваринам із притулків.

Купуєш улюблені товари для своїх тварин та допомагаєш безхатнім не витрачаючи зайві кошти.

27 серпня 2020 року команда Animal ID та ще два соціально відповідальні бренди: SuperCat та КЛУБ 4 ЛАПИ розпочинають масштабну акцію «Об’єднані любов’ю». Акція для підтримання безхатніх тварин із притулків буде діяти на всій території України!

Українців закликають приєднатися до допомоги тваринам, які не мають власної домівки.

Тепер під час купівлі улюблених товарів відповідних брендів для своїх чотирилапих друзів достатньо знайти на упаковці QR-код Animal ID із лапкою та відсканувати його мобільним додатком Animal ID.

Зараховані на додаток бонуси можна вивести на мобільний телефон або витратити на добрі справи: переказати пухнастим мешканцям притулків.

Притулки, яким можна допомогти за рахунок кешбек-системи:

Притулок “Сіріус” — https://dogcat.com.ua/ru/page/pro-nas

ЛКП “Лев” — https://lkplev.com/

БФ “Happy Paw” — https://happypaw.ua/ua/shelter/dog

Кількість акційної продукції дає змогу свідомим українцям переказати до 500 000 грн пухнастим мешканцям притулків!

Команда Animal ID закликає до відповідального та доброзичливого ставлення до братів наших менших. Їхня мета — комфортне сусідство людей та тварин.

Подписаться на новости
Коментарии: 0
Коментариев не добавлено
Cледите за нами в соцсетях