ru
uk
Мнения
Подписаться на новости
Печатный вариант “Время”

Протитанковий резерв тренують гвардійці на Харківщині

Актуальное - Харьков16 февраля 2024 | 20:28

Нацгвардійціпровелитренування протитанкового резерву під Харковом. Такі заняття відбуваються раптово, по всьому регіону.

Підрозділи протитанкового резерву розраховані на ліквідацію невеликих за чисельністю груп броньованої техніки противника, які, наприклад, змогли прорватися за межі зони ураження нашої артилерії.

Моя задача прикривати напарника, поки він зв’яже “те-емки” та перегородить ними трасу на шляху противника”, – ділиться гвардієць бригади “Спартан” Олександр.

За укриттям зливається з місцевістю гвардієць “Маестро”. Прикриває товаришів, що облаштовують позицію по флангу. Має напоготові гранатомет іноземного виробництва.

Моя зброя — автомат та шведський протитанковий гранатомет АТ-4. Я його приводжу до бою менш ніж за пів хвилини. Дуже гучна штука, тому маю тактичні навушники”, – пояснює гвардієць Маестро.

Основна тактика протитанкового резерву засідка. Бажано їх робити у так званих “вузьких” місцях. Там, де є природні укриття та можливості відходу бійців після вогневої роботи.

Протитанковий резерв вклався у норматив прибуття з моменту подачі сигналу. Розташувався на вигідних позиціях. Перевірили також стан їхнього обладнання, спорядження, озброєння, техніки. Також ми провели невеличкий аналіз роботи резерви, моделювали можливі ускладнення під час висування, закріплення на позиціях, маскування, підготовки до вогневого ураження противника”, — повідомив офіцер Східного територіального управління Олександр.

Цього разу гвардійці тренували протитанковий резерв 3 бригади оперативного призначення “Спартан”. Проте подібні зведені підрозділи існують в інших військових формуваннях. Їхня робота може комбінуватися залежно від тактичної ситуації, що складається. Вони гнучкі, мобільні та складаються з досвідчених бійців.

Відділення інформації та комунікації Східного територіального управління Національної гвардії України

Подписаться на новости
Коментарии: 0
Коментариев не добавлено
Cледите за нами в соцсетях