ru
uk
Мнения
Подписаться на новости
Печатный вариант “Время”

Безкомпромісна підготовка: бійці бригади «Спартан» відточують свою майстерність на полігоні

Актуальное сегодня22 сентября 2023 | 16:52

На Запорізькому напрямку на одному з полігонів пройшли бойові стрільби бійців 3 бригади оперативного призначення.

Нацгвардійці вдосконалювали свої навички роботи з РПГ, а також штурм окопів та лісосмуг. Ці заняття дають військовослужбовцям розуміння, як діяти в тій и інший ситуації, злагодження підрозділів є однієї зі складових успішного виконання бойового завдання.

«Ми постійно проводимо зайняття, злагодження підрозділів. На сьогоднішній день відпрацьовувалась злагодженість розрахунків РПГ, а також робота бойових груп при штурмі окопів. І якщо там будуть контакти, щоб всі бійці розуміли свої дії»,  – каже офіцер секції підготовки Дьома.

Такі тренування на полігоні допомагають бійцям набути необхідних навичок та впевненості в бою. Вони також навчаються спільно працювати у команді та реагувати на непередбачені обставини. Крім того, у щоденних тренуваннях зростає сила духу бійців, а також міцніє воля та загартовується характер.

«Мета занять це постійне підвищення кваліфікаційного рівня бійців нашої бригади, щоб кожен вміло працював зі своєї особистою зброєю, та міг в будь який момент, за потреби, працювати зі зброєю всього підрозділу», – додає Дьома.

Служба інформації та комунікації військової частини 3017

Подписаться на новости
Коментарии: 0
Коментариев не добавлено
Cледите за нами в соцсетях