ru
uk
Мнения
Подписаться на новости
Печатный вариант “Время”

Чотирилапі гвардійці Східного ОТО отримали чергову допомогу від волонтерів

Актуальное сегодня21 апреля 2022 | 14:51

Цього разу близько 500 кг м’якого корму виробництва Франції гвардійцям надали волонтери Дніпра.

Харківським хвостатим гвардійцям корму вистачить практично на місяць, що буде вагомою підмогою не лише майже до півтори тони сухого корми, який раніше передали волонтери з Німеччини, а й дозволить урізноманітнити раціон гвардійських собак.

Як зазначила керівник міського відділення Кінологічної спілки України «Дніпро» Наталія Корнєєва, для неї та її колег службові собаки Національної гвардії України та інших військових формувань в умовах війни із Росією перебувають у пріоритеті.

“Так, сьогодні тяжко всім. І нашим вихованцям – теж. У всіх містах спостерігаються перебої з постачанням кормів, у багатьох немає коштів на покупку кормів. Ми намагаємось допомогти всім, кому можемо, але помічники наших бійців Національної гвардії України, поліції, прикордонників, рятувальників, ЗСУ мають у цей складний час бути у пріоритеті, так як вони нарівні з їхніми провідниками перебувають на передовій боротьби з російськими окупантами, вони не лише патрулюють вулиці міст у тилу, а й несуть службу на блок-постах, шукають людей та вибухівку у зоні проведення бойових дій. І, як то кажуть, добрий боєць – ситий боєць. Тому ми одразу відгукнулися на прохання харків’ян та передали для їхніх службових собак корм преміум класу”, – розповідає Наталія Корнєєва.

Її думку доповнює волонтер із Дніпра, кінолог із великим стажем, суддя КСУ Олена Гулая: “Як і кожен мешканець України я дуже прагну миру та нашої перемоги над ворогом! Значний внесок у її наближення вносять кінологи НГУ та їх вихованці. Я шалено люблю наших кінологів та їх ЛюдоБак! Вони майже як люди, лише не вміють розмовляти людською мовою. Я знаю, скільки хлопці кінологи всіх військових формувань вкладають у свою роботу Чотирилапі гвардійці Східного ОТО отримали чергову допомогу від волонтерів”.

Як завжди, у питаннях доставки кормів з Дніпра до Харкова на допомогу гвардійцям прийшли старі та перевірені війною ще у 2014 році друзі – волонтери Help Army Kharkiv. Саме вони доставили корм не лише для гвардійців, а й для кінологів пенітенціарної служби та двох волонтерських груп Харкова, які спеціалізуються на допомозі кинутим тваринам, а також власникам, яким за умов воєнного часу дуже складно прогодувати своїх вихованців. Загалом до Харкова було доставлено за один раз майже півтори тони кормів для собак та кішок.

Відділення інформації і комунікації Східного ТУ

Подписаться на новости
Коментарии: 0
Коментариев не добавлено
Cледите за нами в соцсетях