ru
uk
Мнения
Подписаться на новости
Печатный вариант “Время”

Ділове партнерство

Актуальное сегодня23 мая 2023 | 14:17

Нещодавно в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті (ХНАДУ) в онлайн форматі відбувся круглий стіл з питань безпеки на транспорті.

У цій вкрай актуальній в умовах воєнного стану зустрічі взяли участь керівництво Державної служби України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпеки), керівники Департаменту державного нагляду (контролю) за безпекою на наземному транспорті, а також провідні науково-педагогічні працівники профільних кафедр ХНАДУ: організації та безпеки дорожнього руху; технічної експлуатації та сервісу автомобілів ім. М.Я. Говорущенка; мостів, конструкцій і будівельної механіки ім. В.О. Російського; транспортних технологій; транспортних систем і логістики; філософії та педагогіки професійної підготовки та провідні спеціалісти відділу сприяння працевлаштуванню здобувачів вищої освіти вишу.
Зустріч пройшла під патронатом першого заступника голови Державної служби України з безпеки на транспорті (ДСБТ) Юрія Марценишина та першої проректорки ХНАДУ Анжеліки Батракової.
Координували роботу круглого столу представниця Укртрансбезпеки Анна Галькевич і декан факультету транспортних систем ХНАДУ Юрій Бекетов.

Учасників зустрічі привітав ректор ХНАДУ, професор Віктор Богомолов, який побажав усім плідної роботи.
У роботі круглого столу взяли активну участь і виступили заступниця декана ФТС з профорієнтаційної роботи, доцентка Тетяна Волкова, яка презентувала ХНАДУ та свій факультет; завідувач кафедри мостів, конструкцій і будівельної механіки, професор Сергій Бугаєвський, який детально розповів про дуальну освіту, її переваги та напрями подальшого розвитку; директорка центру освітніх послуг, доцентка Олена Шершенюк, яка доповіла про можливості підвищення кваліфікації керівників та спеціалістів середньої ланки управління на базі ХНАДУ; а також заступник завідувача кафедри організації та безпеки дорожнього руху, доцент Валерій Ширін, який довів до відома присутніх результати науково-практичної діяльності науковців його кафедри.

Згодом за результатами круглого столу голова Державної служби України з безпеки на транспорті Євген Зборовський та ректор ХНАДУ Віктор Богомолов підписали Меморандум про співпрацю між Харківським національним автомобільно-дорожнім університетом і ДСБТ. Після підписання документа керівники обох структур привітали один одного з цією важливою подією в діяльності підпорядкованих їм інституцій.

Меморандум між ХНАДУ і ДСБТ передбачає стратегічні напрями співпраці: працевлаштування здобувачів вищої освіти ХНАДУ, підвищення кваліфікації співробітників ДСБТ, підготовку і проведення спільних засідань та круглих столів з проблемних питань безпеки на транспорті, організацію проведення науково-практичних конференцій, залучення провідних фахівців ДСБТ і науковців ХНАДУ до проведення аналітичних досліджень тощо.

Під час підписання Меморандуму про співпрацю, що відбулося в ХНАДУ, були присутні представники ДСБТ: начальник відділу державного нагляду (контролю) у Донецькій, Луганській і Харківській областях Олег Богинський та головна спеціалістка відділу Тетяна Зотова. Від ХНАДУ у процедурі підписання цього важливого для обох сторін документа взяли участь перша проректорка, проф. Анжеліка Батракова, проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Микола Михалевич, декан факультету транспортних систем, проф. Юрій Бекетов, завідувач кафедри організації та безпеки дорожнього руху, проф. Іван Наглюк, керівниця відділу сприяння працевлаштуванню здобувачів вищої освіти ХНАДУ Лариса Безродна, а також провідні науково-педагогічні працівники факультету транспортних систем університету.
Зустріч пройшла в дружній і конструктивній атмосфері.

Підписання Меморандуму про співпрацю посилить напрацювання у галузі транспорту, сприятиме обміну досвідом у спільних наукових дослідженнях і розробках, а також забезпечить реалізацію освітніх програм та підготовку сучасних фахівців, експертів і наукових кадрів високого рівня кваліфікації.

Ольга Холодова,
доцентка кафедри організації
та безпеки дорожнього руху ХНАДУ

Подписаться на новости
Коментарии: 0
Коментариев не добавлено
Cледите за нами в соцсетях