ru
uk
Мнения
Подписаться на новости
Печатный вариант “Время”

До Дня Святого Миколая діти всіх слобожанських гвардійців отримали в подарунок книжки

Актуальное сегодня08 декабря 2023 | 18:23

Майже 700 комплектів сучасних і барвистих книжок на суму близько 100 тис. грн у рамках спільного з гвардійцями проєкту надали до Дня Святого Миколая дітям гвардійців 5-ї Слобожанської бригади видавництво «Ранок» і Благодійний фонд «Ранок Україна».

Ідея незвичайних подарунків до Дня Святого Миколая народилася ще на початку осені під час чергової передачі видавництвом книжок для бібліотеки 5-ї Слобожанської бригади. Директор видавництва Віктор Круглов поцікавився, скільки дітей мають усі без винятку бійці — рядові та офіцери, контрактники та призвані за мобілізацією. Згодом до бібліотеки бригади приїхали дві машини величезних коробок. На кожній зазначалося, на який вік розраховані книги і яка їхня кількість в пакуванні.

«До свят, не тільки Миколая — до всіх новорічних свят — це наша звична історія, що ми готуємо подарунки дітям. Обійти дітей військовослужбовців на сьогодні неправильно. Тому ми спільно з 5-ю Слобожанською бригадою вирішили виділити книжки гвардійцям, щоб вони привітали дітей з Миколайчиком та всіма новорічними святами», — розповідає директор БФ «Ранок Україна» Олександр Ганюшкін,

В день свята Введення в храм Пресвятої Богородиці спеціально для того, щоб освятити дитячі подарунки в бригаду приїхав архієпископ Харківський і Слобожанський Митрофан.

«Сьогодні акція дуже хороша проходить, тому що символічне Введення в Храм Пресвятої Богородиці ми святкуємо — одне з великих свят — коли маленька Богородиця була введена в храм для служіння Богові. І якраз сьогодні тим самим видавництво «Ранок» показало своє служіння для маленьких діточок, які особливо тут — на Слобожанщині потерпають від рук російського агресора. Якщо кожен військовослужбовець 5-ї Слобожанської бригади матиме змогу своїм діткам принести невеличкі подарунки від Миколая, це буде для них радість, бо вони зможуть побачити своїх батьків. Тому ця акція, яку Видавництво «Ранок» зробило для 5-ї Слобожанської бригади, це дуже добре і це — велике милосердя для того, щоб наше молоде покоління мало змогу зростати на красивих книжках.  Дивлячись на всі ці книжки, там можна багато чому повчитися, щоб наша нація була розумною».

І справді, усю привезену видавцями літературу було підібрано з любов’ю та точним розумінням того, що буде цікаво дітям різного віку: енциклопедії про мистецтво, військову та цивільну техніку, науку, навколишній світ і домашніх улюбленців, історію та космос, пригодницькі оповідання та фантастика. А для наймолодших — барвисто оформлені казки та вірші, розвивальні книжки з наліпками та розмальовки.

«Кожна книжка розрахована на певний вік. Тому нам зібрати комплекти було не складно, — підкреслює Олександр Ганюшкін, — Крім того, що це має бути подарунок, ми хочемо прищепити дітям любов до читання. Для того що б вони читали, їм має бути це цікаво. Коли для них читання стане звичайним явищем, тоді вони зможуть обирати собі книги самі».

Гвардійці зазначають, що намагалися все влаштувати так, аби встигнути на День Святого Миколая.

«Нам важливо було все організувати таким чином, щоб вже в підрозділах уся література була роздана батькам дітей, і вони встигли її відправити своїм сім’ям, щоб саме в ніч Святого Миколая під подушкою дитина побачила подарунок від батька, який сьогодні захищає і її, і всю Україну в лавах 5-ї Слобожанської бригади, — наголошує полковник Артем Міщук, — Радий, що наша дружба з видавництвом «Ранок» зможе принести радість дітям та допоможе бійцям зайвий раз висловити батьківську любов».

Служба інформації та комунікації 5-ї Слобожанської бригади Національної гвардії України

Подписаться на новости
Коментарии: 0
Коментариев не добавлено
Cледите за нами в соцсетях