ru
uk
Мнения
Подписаться на новости
Печатный вариант “Время”

До харківських нацгвардійців на передову завітав «Культурний десант»

Актуальное сегодня22 сентября 2023 | 17:15

До бійців 3 бригади оперативного призначення «Спартан» завітали артисти проєкту «Культурний десант». Це ініціатива, яка майже від початку повномасштабного вторгнення дає можливість не лише насолодитись мистецтвом українським захисникам, але й допомагає військовим долати вплив стресових факторів.

Під час свого виступу учасники колективу співали пісні, читали вірші, виступили з авторськими стендапами. Кожна можливість відпочити та розслабитися після боїв є надзвичайно важливою для гвардійців.

«Концерт для нас був чимось неймовірним.Я хочу подякувати кожному артисту, який сьогодні виступив для нас. Всі ми потребуємо таких моментів, коли ми можемо зупинитися, розслабитися та насолодитися життям», — поділився враженнями гвардієць на псевдо Сова.

Артисти мали на меті не лише розважити бійців, але й поділитися з ними психологічними ресурсами заради підняття бойового духу наших захисників.

«Ми один одного розуміємо. Ми трошки переступаємо за рамки звичної культури тавходимо в культуру військових, де ми можемо йгостре слівце якесь сказати, і пожартувати так, що це зрозуміє тільки людина, яка була на бойових. І нам здається, що це зараз є дуже ціннимдля тих хлопців тадівчат, які сьогодні боронять нашу країну», – поділився один з артистів  «Культурного десанту» гуморист та актор Євген Воронецький.

Проєкт «Культурний Десант» народився на третій день повномасштабного вторгнення об’єднавши артистів, музикантів, поетів, композиторів та митців з виразною проукраїнською громадянською позицією. На його рахунку вже понад дві тисячі концертів на лінії фронту. І кажуть, що зупинятись не збираються, бо підтримка військових це одна зі складових майбутньої Перемоги.

Служба інформації та комунікації військової частини 3017, 19.09.2023

Подписаться на новости
Коментарии: 0
Коментариев не добавлено
Cледите за нами в соцсетях