ru
uk
Мнения
Подписаться на новости
Печатный вариант “Время”

Епізод війни. Бійці бригади “Спартан” відбили ворожий штурм та відмінусували БМП-3

Актуальное сегодня30 января 2024 | 11:08

Гвардійці 3 бригади оперативного призначення «Спартан» знищили до відділення живої сили та БМП-3 противника під час бойового зіткнення. Особливо відзначились у бою воїни на псевдо Фін та Гетьман.

Черговий штурм спостережного посту, де виконували бойове завдання гвардійці, розпочався близько 7 ранку. Ворог рухався на БМП-3 та діяв за підтримки мінометного вогню. Розрахунок росіян на раптовий швидкий удар не справдився: жоден з українських бійців на позиції не розгубився, зав’язався бій. Ворожа бойова машина піхоти наїхала на протитанкову міну. Гвардієць Фін влучним пострілом з РПГ-7 добив ворожу “броню”. Одночасно його побратим Гетьман відкрив шквальний вогонь з кулемета по живій силі противника. У бойовому зіткненні ними було знищено до відділення живої сили російських окупантів. Цього дня противник більше не наважився повторно атакувати спостережний пункт бійців бригади «Спартан».

Захисники розповідають, що вони добровільно мобілізувались до війська. Вони прагнули боронити свою країну та виборювати свободу її земель. Обидва гвардійці гідно проявили себе у бою: продемонстрували неабияку стійкість та професіоналізм.

Відділення інформації та комунікації Східного територіального управління Національної гвардії України

Подписаться на новости
Коментарии: 0
Коментариев не добавлено
Cледите за нами в соцсетях