ru
uk
Мнения
Подписаться на новости
Печатный вариант “Время”

“Максимально реалістично”, – бійці бригади «Спартан» відточують навички штурму

Актуальное сегодня04 августа 2023 | 13:01

Нацгвардійці 3 бригади оперативного призначення «Спартан» вдосконалюють свої навички штурмових дій малими групами та тренують ефективну взаємодію підрозділів з броньованою технікою. Військовослужбовці відпрацьовують ведення вогню з бронетехніки та кулеметів. Заняття проходять в умовах наближених до бойових.

«Основний сценарій тренувань – це штурмовідії малими групами. Працює техніка, працює 30-й калібр осколково-фугасними запалювальними боєприпасами. Відпрацьовується увага, взаємодія між військовослужбовцями та злагодження між групами двійками та трійками. Для виконання задач ці тренування дають розуміння військовослужбовцям, як саметреба працювати в команді», – пояснює головний сержант роти на бронетранспортерах нацгвардієць Кеп.

Під час тренувань у гвардійців відбувається посадка на бронетранспортер, екіпаж під’їжджає до умовних позицій ворога, де особовий склад спішується, поділяється на групи, і відпрацьовує штурм противника зі стрільбою у русі.

«Як показує практика, постійно сидіти на місці не потрібно, необхідно пересуватися.Стрільба в русі – це одна з найважливіших складових в процесі бою з противником. Сьогодні ми відпрацьовували переміщення утактичних трійках. При цьому ведемо вогоньпо мішенях, використовуємоті бронетранспортери,на яких ми будемо виконувати бойові завдання. Тобто все максимально реалістично. Особовий склад працює над автоматизмомприманіпуляціях зі зброєю, щоб на полі бою бути впевненим усвоїх діях. Ми не лише відпрацьовуємо вправи з курсу стрільб, яким керується Національна гвардія, але також моделюємо бойові ситуації, переносимо їх на тренування з особовим складом», – зазначає командир взводу оперативного призначення на бронетранспортерах Граф.

Основне прикриття під час наступу штурмових підрозділів здійснюється кулеметниками, снайперами або гранатометниками. Для них дуже важлива постійна практика та гарна фізична форма, бо споряджений кулемет важить понад тринадцять кілограмів.

«Сьогодні відпрацьовували злагодження та проходження в бойових порядках, а саме трійками, десантування з БМП-1, рух в колонах. Окрім цього працювали з бронетехніки тридцятим калібром. З кулемета приємніше працювати, ніж з автомата, не дивлячись на його вагу – це найбільш грізна зброя в піхоті: його так само дуже бояться як і РПГ. Проте це також одна з пріоритетних цілей для ворога», – розповідає боєць бригади «Спартан» Калина.

Гвардійці бригади “Спартан” є питомою складовою Сил Оборони України. Вони професійно нищать російських загарбників на східних рубежах й відчайдушно б’ються за волю та суверенітет українських земель.

Штурмова бригада “Спартан” — об нас ламається ворог!
Вступай і наступай!

Відділення інформації та комунікації Східного територіального управління Національної гвардії України

Подписаться на новости
Коментарии: 0
Коментариев не добавлено
Cледите за нами в соцсетях