ru
uk
Мнения
Подписаться на новости
Печатный вариант “Время”

Мешканці Люботина привітали нацгвардійців Різдвяним вертепом

Актуальное сегодня07 января 2024 | 20:34

Вертеп – традиційний український обряд, який став невід’ємною частиною святкування Різдва Христового. Цього року до бійців 3 бригади оперативного призначення «Спартан» завітавРіздвяний вертеп парафії Архистратига Михаїла УГКЦ міста Люботин Харківської області.

Це святкове дійство стало справжнім символом єднання та взаємопідтримки у різдвяні свята. Нацгвардійці відчули тепло та підтримку, яка лунала від кожного, хто долучився до створення цього вертепу. Спільно з парафіянами військові відчули радість Різдва, навіть перебуваючи на місцях виконання службово-бойових завдань.

«Ця спільна ініціатива залишиться в пам’яті як доказ того, що коли ми об’єднуємося для спільної мети, ми можемо створити диво, яке назавжди залишиться в серцях та пам’яті кожного»,розповідає семинарист Святослав Дмитрів.

Різдвяний вертеп, створений спільними зусиллями дітей та парафіян, став не лише символом Різдва Христового, а й створив святкову атмосферу та дарував гвардійцям незабутні враження і натхнення на нові звершення.

Служба інформації та комунікації військової частини 3017

Подписаться на новости
Коментарии: 0
Коментариев не добавлено
Cледите за нами в соцсетях