ru
uk
Мнения
Подписаться на новости
Печатный вариант “Время”

НА «БАРАБАШОВО» ВІДЗВІТУВАЛИСЯ ПРО ПЕРЕБІГ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ТА ПОКРАЩЕННЯ ЛОГІСТИКИ

Актуальное сегодня25 января 2022 | 13:02

Четвертий етап Комплексної Програми розвитку та покращення логістики ТЦ «Барабашово» добігає кінця, всі планові показники програми виконані на сто відсотків. Таку заяву розповсюдила 25 січня прес-служба торговельного центру.
Протягом 2021 року в рамках Комплексної Програми виконано низку завдань, які дозволили істотно покращити основні показники рентабельності торговельних об’єктів. Так, завдяки розвантаженню червоних ліній збільшений середній час перебування покупців на 20%, зафіксоване зростання середнього чеку на 25-30% (показник враховує інфляційні процеси), валовий обсяг продажу зріс в середньому на 17%. Крім того, за рахунок розкриття під’їзних шляхів скорочений на 20% час розвантаження товару. Завдяки реалізації Комплексної Програми відбувається розвантаження вул. Амурської від припаркованого транспорту. У 2021 році вдалося реалізувати три етапи Комплексної Програми. Четвертий етап Комплексної Програми має остаточно завершитися протягом найближчих кількох тижнів.
Під час робіт із покращення логістики пріоритетом для адміністрації торговельного центру було забезпечення безперебійної та ефективної роботи підприємців, що орендують торговельні місця на локаціях реалізації Комплексної Програми. Завдяки продуманій політиці лояльності до підприємців вдалося зберегти 99% орендарів, представникам бізнесу, чиї магазини потрапили в локації логістичного переформатування, були запропоновані рівноцінні торговельні об’єкти та, у разі потреби, надана необхідна допомога з переведення бізнесу на інше місце.
Логістичне переформатування дозволить не лише покращити бізнес-показники локацій. Завдяки відкриттю червоних ліній та розширенню торговельних рядів та міжряддя, рівень кишенькових крадіжок, який і до цього часу був незначним, знизиться майже до нуля. Також розширення рядів сприятиме, у разі потреби, оперативній евакуації людей, що є важливим для забезпечення життя та здоров’я як підприємців, так і відвідувачів торговельного центру.
В адміністрації «Барабашово» повідомили, що плани з реконструкції торговельного центру мають постійний характер. «Ми не спиняємося ні на мить. Сьогодні ви бачите реальні кроки з покращання логістики на вул. Амурській. Але це лише початок. Передбачені значні кошти на розвиток «Барабашово». Це глобальна програма з розвитку. Приємно відзначити, що наш оптимізм поділяють й представники бізнесу: наші плани вже зацікавили реальних інвесторів, йдуть переговори щодо форматів залучення значних інвестицій», – прокоментували ситуацію в адміністрації торговельного центру.

Подписаться на новости
Коментарии: 0
Коментариев не добавлено
Cледите за нами в соцсетях