ru
uk
Мнения
Подписаться на новости
Печатный вариант “Время”

Нацгвардійці знищили 2 ворожих танки під Кремінною

Актуальное сегодня04 августа 2023 | 12:45

Ворожий танк було знищено на Луганщині під час спроби атакувати гвардійські позиції.

30.07.2023 року об 11.53 ворожий танк Т-72 намагався обстріляти одну з позицій 5-ї Слобожанської  бригади  Національної гвардії України під селищем Кремінна на Луганщині.

Командир мінометного розрахунку з позивним «Студент», отримавши координати аеророзвідки нашої бригади,  з другого пострілу влучив у ворожий танк. Таким чином, спроба ворожої атаки була зірвана.

Як зазначив заступник командира батальйону полковник на позивний Тихий, завдяки своєчасній доповоді з позицій про рух техніки, два розрахунки БПЛА оперативно провели розвідувальні дії та виявили рух ворожого танку Т-72, після чого корегували вогонь по ворожому танку.

«Групою мінометників під командуванням старшого солдата на ім’я Богдан було нанесено вогневе ураження танку, в результаті чого ворожий танк було пошкоджено та знерухомлено. Після чого по танку відпрацювала артилерія», — додав Тихий.

Крім того, 31.07.2023 року приблизно о 9 годині ранку ворожий танк Т-80 зробив 3 постріли по нашим позиціям. У відповідь гвардійці бригади відкрили мінометний вогонь завдяки чому танк ворога був пошкоджений та втратив керування, а його екіпаж тікав з позицій.

Відділення інформації та комунікації Східного ТУ НГУ

Подписаться на новости
Коментарии: 0
Коментариев не добавлено
Cледите за нами в соцсетях