ru
uk
Мнения
Подписаться на новости
Печатный вариант “Время”

Науковий олімп. Гідна перемога

Актуальное сегодня21 марта 2023 | 19:33

Упродовж лютого у м. Дубай (Об’єднані Арабські Емірати) проходив І Міжнародний науковий чемпіонат Європи, Азії та Африки.

Цей престижний науковий захід, започаткований за ініціативи Міжнародного історико-біографічного інституту (Дубай – Нью-Йорк – Рим – Бургас – Єрусалим – Пекін), відбувся за фінансової підтримки Об’єднаних Арабських Еміратів, США, Італії, Болгарії, Ізраїлю та Китаю.
За даними, наданими оргкомітетом чемпіонату, 1027 учасників із 59 країн світу змагалися у 36 галузях науки в особистому та командному заліках, які представляли свій науковий доробок, що оцінювався суддями-експертами за бальною системою. До складу журі цього престижного міжнародного чемпіонату входили всесвітньо відомі науковці, зокрема й лауреати Нобелівської премії. Критеріями оцінки поданих робіт були наукова значимість і новизна, а також достовірність отриманих результатів.
За допомогою технології GLOBES із застосуванням штучного інтелекту було вирахувано результати та визначено 216 переможців наукового чемпіонату (по 3 переможці в особистому та командному заліках у 36 галузях науки), які отримали відповідні нагороди.Крім того, вісімсот одинадцять дослідників отримали сертифікати учасників.

У загальнокомандному заліку Україна зайняла 11 місце. За кількістю переможців у топ-10 країн світу увійшли: Великобританія – перше місце, Китай – друге, Об’єднані Арабські Емірати – третє, Німеччина – четверте, Катар – п’яте, Італія – шосте, Франція – сьоме, Індія – восьме, Сінгапур – дев’яте і Південно-Африканська Республіка посіла 10 місце.

У проведеному чемпіонаті активну участь взяли і науковці Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, які здобули перемогу в особистому та у командному заліках.

Так, к. екон. н., доцент кафедри менеджменту Надія Бочарова стала срібним призером наукового чемпіонату з галузі знань «Менеджмент» в особистому заліку. Ще дві бронзові нагороди ХНАДУ виборов у командних заліках у складі науковців факультету управління та бізнесу (ФУБ) і дорожньо-будівельного факультету (ДБФ).
На першому міжнародному науковому чемпіонаті у галузі знань «Економіка» команду ФУБ гідно представили, ставши бронзовими призерами, проректор з наукової роботи, д. екон. н., професор кафедри економіки і підприємництва Ілля Дмитрієв; деканеса факультету управління та бізнесу, д. екон. н., професорка кафедри економіки і підприємництва Інна Шевченко, а також завідувачка кафедри економіки і підприємництва, д. екон. н., проф. Оксана Дмитрієва.

У командному заліку також гідно виступили, виборовши бронзову нагороду, представниці ДБФ: студентка другого рівня вищої освіти спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» освітньо-професійної програми «Автомобільні дороги та аеродроми» Яніна Войлокова і доцентка кафедри будівництва та експлуатації автомобільних доріг ім. О.К. Біруля Яна Догадайло.

Колектив Харківського національного автомобільно-дорожнього університету пишається призерами І Міжнародного наукового чемпіонату Європи, Азії та Африки – доц. Надією Бочаровою, професорами Іллею Дмитрієвим, Інною Шевченко та Оксаною Дмитрієвою, а також доц. Яною Догадайло і студенткою другого рівня вищої освіти Яніною Войлоковою, які своїми гідними здобутками вкотре уславили авторитет не лише ХНАДУ, але й вітчизняну науку у світовому науковому просторі!

Ольга Васильківська

Подписаться на новости
Коментарии: 0
Коментариев не добавлено
Cледите за нами в соцсетях