ru
uk
Мнения
Подписаться на новости
Печатный вариант “Время”

Навчання Слобожанських «Скіфів» під час війни. Частина перша

Актуальное сегодня23 сентября 2025 | 11:14
Слобожанські гвардійці постійно поновлюють знання матеріальної бази війська
Si vis pacem, para bellum
Латинська мова давно вважається мертвою, але мудрість її живе. Стародавній вислів доводить всім відому істину – бажаєш миру — готуйся до війни. Що робити, коли на тебе нападає в рази більший сусід і війна вже триває? Відповідь на це питання не словом, а ділом дають гвардійці 5 Слобожанської бригади «Скіф» НГУ.
Полігони зразків радянського союзу вже втратили свої навчальні можливості. Постійні удари сил оборони України по місцям розташування особового складу рашистів та їх полігонам і навчальним центрам довели свою результативність. Нажаль, ворог теж пристосовуються до нових реалій сучасної війни, то ж ми не маємо права недооцінювати небезпеку для наших побратимів.
Бойове піхотне минуле вже не раз доводило – копаєш глибше — живеш довше. Сучасна підготовка Слобожанських «Скіфів» вже давно перенесена під землю. Навчальні класи, стрільбища та тренажери рознесені в межах цілої області. Від локації до локації треба їхати, але мету досягнуто – скупченості більше немає.
Ми побували на практичному занятті з вивчення кулеметів. Розглядалися найбільш поширені в НГУ моделі – Кулемет Калашникова Модернізований та Браунінг М2. Інструктори доводять інформацію цікаво та зрозуміло. Не важливо яка саме у гвардійця військова спеціальність – кухар чи діловод, механік-водій чи бойовий медик, оператор БПЛА чи артилерист – незалежно від статі та військового звання всі мають знати, як зупинити окупанта. Саме заради цього ми всі носимо гвардійcьку форму.
Після практичного уроку були й інші класи, але це вже тема наступної публікації.
Подписаться на новости
Коментарии: 0
Коментариев не добавлено
Cледите за нами в соцсетях