ru
uk
Мнения
Подписаться на новости
Печатный вариант “Время”

Південний напрямок. Мінометники бригади «Спартан» працюють на передовій. Відео

Актуальное сегодня07 января 2024 | 22:06

На передовій, де кожен рух і крок може вирішити долю бою, робота мінометників надзвичайно важливо. Мінометники 3 бригади оперативного призначення «Спартан» Нацгвардіїздійснюють ефективне вогневе ураження сил противника на Запорізькому напрямку.

Бійці мінометного розрахунку діляться психологічними нюансами своєї роботи, своєю мотивацією, і врешті тим, як налаштуватися на якісне виконання задачі.

«Це така ж виснажливаробота, як і упіхотинця, чирозрахунку гаубиці. У кожної роботи є свої нюанси. Але нам подобається наша робота, це – класно. Ти заряджаєш ту міну, уявляєш,як вона влучитьуціль, і розірве може й 20 окупантів. Це підіймає бойовий дух і дає розуміння того, що ми тут не дарма», – розповідає мінометник Вусатий.

Гвардійці кажуть, що кожен постріл має свою невеличку історію. Серед них і такі, що запам’яталися на все життя.

«Ми знаходились в селищі Берестовому на кордоні з Луганщиною, тоді наш розрахунок дуже сильно потріпав росіяні водночас прикрив наших хлопців, які булитам на позиціях. На ранок усі командири казали, що ми кращі, що ми тоді зберегли дуже багато життів наших бійців. Намагаємосьвиконувати свою роботу максимально чітко», – додає Вусатий

Від початку повномасштабного вторгнення їхній розрахунок брав участь у звільненні Харківщини, обороні Бахмута.

«Розрахунок складається з колишніх строковиків. Ми не очікували такого стрімкого розвитку подій, але усім нам довелося йогоприйняти. Ми – як брати, бо понад два роки всюди разом. Думаю, що після Перемоги ми не втратимо цей зв’язок», – ділиться командир розрахунку Шкіпер.

Гвардійці не можуть пробачити росіянам геноцид українців. Вони нагадують собі про це кожного разу, коли виходять на «роботу».

Служба інформації та комунікації військової частини 3017

Подписаться на новости
Коментарии: 0
Коментариев не добавлено
Cледите за нами в соцсетях