ru
uk
Мнения
Подписаться на новости
Печатный вариант “Время”

Поруч з населеним пунктом Мала Комишуваха, що на Ізюмщині, відкрили пам'ятний знак. Саме тут прийняв свій останній бій командир танку Микола Лис

Актуальное сегодня28 ноября 2023 | 23:56

Поруч з населеним пунктом Мала Комишуваха, що на Ізюмщині Харківської області, 29 жовтня цього року, відбулося урочисте відкриття пам’ятного знаку. Майже на цьому місці 22 квітня 2022 року прийняв свій останній бій воїн-танкіст 3-ї Окремої «Залізної» танкової бригади, старший сержант, командир танку, Микола Миколайович Лис.

Бойові побратими власним коштом фінансували виготовлення та власноруч встановили  пам’ятник біля дороги, яка веде до міста Барвінкове.

Микола Миколайович мобілізувався до лав ЗСУ з початком повномаштабної війни. Залишивши сім’ю, роботу, він вирушив на захист Батьківщини у складі 3-ї Окремої танкової бригади. Одним з найгарячиших, на той час, був Ізюмський напрямок. З перших днів прибуття у район бойових дій бригада втягнулася у активні сутички з ворогом. Старший сержант Лис приймав участь у самих запеклих боях. На жаль 22 квітня 2022 року він не вийшов з чергового бою…Йому було 55 років. Багато це чи мало? Точної відповіді ніхто не надасть. Впевнено можна сказати, що Микола Миколайович міг ще прожити багато років, працювати, займатися улюбленими справами, дарувати моменти щастя дружині, дітям, онукам. Та не судилося. Підступний ворог порушив всі плани, а згодом забрав життя простого, мирного УКРАЇНЦЯ. Адже Микола Миколайович Лис був суцільно цивільною людиною.

На відкриття обеліску з Хмельниччини, де проживає сім’я військовослужбовця, приїхала вдова гороя, Людмила Володимирівна.

Урочисто підняли прапори. Військовий капелан бригади відслужив молебен за загиблим, також були зворушливі промови побратимів, військовий салют, спогади про   військову долю та шлях, яким пройшов Микола Миколайович разом зі своїми товаришами.

Вдова та побратими загиблого висадили хризантеми біля обеліску на знак того, що життя продовжується. Буде продовжуватися і наша боротьба з агресором. Ми маємо перемогти у цій боротьбі, заради пам’яті наших загиблих!

Сергій Карпець

Фото автора

Подписаться на новости
Коментарии: 0
Коментариев не добавлено
Cледите за нами в соцсетях