ru
uk
Мнения
Подписаться на новости
Печатный вариант “Время”

Штрафи за переказ грошей на картку

Актуальное сегодня06 июля 2021 | 12:01

За оплату товарів і послуг на банківську картку можуть оштрафувати на 85 тис. грн. Такий штраф накладатимуть на фізосіб, які отримують оплату за свої послуги на картки. У них також можуть конфіскувати товар, пише UBR.

«Такі розрахунки проводяться з грубими порушеннями податкового законодавства. Продавці отримують невраховані доходи, не платять певні податки, збори й обов’язкові платежі», – пояснили в Державній податковій службі.

Приймати оплату послуг на особисту картку заборонено законом. Усі українці, які ведуть підприємницьку діяльність, мають оформитися як фізособи-підприємці. Залежно від грошових обігів, відрізняється ставка єдиного податку. За новими правилами перевіряти перекази можуть безпосередньо банки в межах фінансового моніторингу. Підозрілі операції можуть блокувати.

«Деяких українців, які приймають оплату на картку, знайти практично неможливо. Наприклад, репетиторів або певних самозайнятих осіб, — розповів партнер Interlegum Олександр Маленко. — Банки, які їх обслуговують, не зобов’язані повідомляти в ДПС про відкриття особою карткового банківського рахунку. За таких обставин і факт наявності в конкретної особи карткового рахунку, і будь-які банківські операції через нього недоступні для фіскальних органів, що й дає змогу уникати сплати податків».

Джерело:http://businessua.com/

Подписаться на новости
Коментарии: 0
Коментариев не добавлено
Cледите за нами в соцсетях