ru
uk
Мнения
Подписаться на новости
Печатный вариант “Время”

Солідарність та підтримка: нацгвардійці завітали до поранених побратимів

Актуальное сегодня07 января 2024 | 22:18

Поранених військовослужбовців відвідали представники 3 бригади оперативного призначення бригади «Спартан» та Східного територіального управління Нацгвардії.

Офіцери привітали бійців з Новим роком та поспілкувалися з ними щодо питань, які потребують негайного розв’язання та спрямовані на забезпечення соціальних гарантій й лікування військовослужбовців.

«Це неймовірно важливо мати підтримку своїх товаришів. Такі зустрічі допомагають нам триматися та швидше відновлюватися», – зізнався один із поранених воїнів.

Бійці зазаначають: подарунки для них – не головне, важливіша увага. Військовослужбовці також зізнаються, що лікуючись у госпіталі, вони подумки зі своїми побратимами, які зустрічають новорічні свята на передовій.

«Це важкий час для наших поранених побратимів, і ми хотіли показати, що вони не самі. Ми прийшли сюди, щоб поділитися святковим настроєм, підтримати їх та допомогти забути на мить про біль та турботи, адже наш пріоритет – якісна та дієва реабілітація для наших військовослужбовців», – зауважила офіцер (з організації дозвілля) центру культури і дозвілля.

Нацгвардійці переконані: збереження відчуття бойової єдності, взаємної підтримки та солідарності – надзвичайно важливі. Саме це створює у військовому колективі зв’язки, які ворог не здатен розірвати.

Служба інформації та комунікації військової частини 3017

Подписаться на новости
Коментарии: 0
Коментариев не добавлено
Cледите за нами в соцсетях