ru
uk
Мнения
Подписаться на новости
Печатный вариант “Время”

Торговельні мережі зможуть залучити пільгові кредити

Актуальное сегодня07 апреля 2022 | 18:48

Розпочалася програма безкоштовної роздачі продуктових наборів у прифронтових містах України. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду.

За його словами, майже 200 тисяч таких наборів із продуктами та засобами гігієни вже роздано. Найбільше — в Донецькій, Харківській та Київській областях. «Усього сформуємо майже 12 млн таких наборів. Вже закупили 133 тисячі тонн продовольства на майже 4 млрд грн. Купуємо все по максимуму в українських виробників. Завантажуємо українські підприємства замовленнями. Усім максимально допомагаємо», — підкреслив Денис Шмигаль.

У пресс-службі Кабміну визначают, що під час засідання уряд підтримав рішення, яке дасть можливість торговельним мережам залучити пільгові кредити до 1 млрд грн строком на рік під 5%. Як зауважив прем’єр-міністр, це дозволить поповнити обігові кошти, не закривати магазини та вчасно розраховуватися за продукти з українськими виробниками. «Продовольчі мережі сьогодні фактично стали об’єктами критичної інфраструктури. Уряд тісно співпрацює з такими мережами, аби в усіх містах і селах були продукти харчування, соціальні товари та речі першої необхідності», — наголосив очільник уряду.

Денис Шмигаль підкреслив, що держава допомагатиме магазинам, адже розуміє, що вони зіштовхнулися з низкою форс-мажорів і проблем.

Подписаться на новости
Коментарии: 0
Коментариев не добавлено
Cледите за нами в соцсетях