ru
uk
Мнения
Подписаться на новости
Печатный вариант “Время”

У Харкові завершилися дводенні навчання

Актуальное сегодня18 марта 2024 | 21:20

Командно-штабні навчання Сил сектору оборони та безпеки проходили у Харкові протягом 12-13 березня.

У навчаннях взяли участь військовослужбовці Національної гвардії та Збройних сил України, Державної прикордонної служби, співробітники Поліції, Управління Служби безпеки України, представники органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств. Метою навчань стало підвищення рівня взаємодії та управління підрозділами Сил сектору оборони та безпеки Харкова. У посиленому режимі працювали блокпости, перевірили застосування  резервів, було відпрацьовано важливі питання логістичного та інженерного забезпечення, організовано безперебійну роботу об’єктів критичної інфраструктури Харкова.

“Мета навчань досягнута — Сили оборони Харкова працювали під час цих навчань як єдиний злагоджений механізм. Всі раптові ввідні плану нарощення обстановки були якісно відпрацьовані, зокрема йдеться про роботу загальновійськових, протитанкових та протидесантних резервів підрозділів, які підсилювали рубежі оборони. Сили безпеки якісно провели стабілізаційні заходи: за кримінальні та адміністративні правопорушення були затримані більше сотні осіб, вилучені боєприпаси, зброя, знайдені транспортні засоби, які довгий час перебували у розшуку. За підсумком навчань буде проведений аналіз та визначені напрямки нашої подальшої роботи”, — зазначив керівник навчань полковник Олексій Луньов.

Він також відзначив професійні дії усіх учасників навчань у проведені контрдиверсійних та контррозвідувальних заходів, що є надзвичайно актуальним для прифронтового Харкова, а також подякував усім учасникам навчань.

Відділення інформації та комунікації Східного територіального управління Національної гвардії України

Подписаться на новости
Коментарии: 0
Коментариев не добавлено
Cледите за нами в соцсетях