ru
uk
Мнения
Подписаться на новости
Печатный вариант “Время”

Великі платники податків мають подати заяву за ф. № 1-ОПП не пізніше 15 листопада 2021 року

Актуальное сегодня21 октября 2021 | 12:39

Про окремі питання щодо обліку великих платників податків кореспонденту видання «Время» розповів заступник начальника Північного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків Валерій Любічев.

Відповідно до пп.14.1.24 п.14.1 ст.14 розділу І та згідно з п.64.7 ст.64 розділу ІІ Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (із змінами і доповненнями) сформовано Реєстр великих платників податків на 2022 рік (далі — Реєстр ВПП), який затверджено наказом Державної податкової служби України від 24.09.2021 р. № 838 (далі – Наказ № 838).

Про це повідомив заступник начальника Північного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків Валерій Любічев.

«Після включення платника податків до Реєстру великих платників податків та отримання повідомлення центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, про таке включення платник податків зобов’язаний стати на облік за основним місцем обліку в територіальному органі центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, який здійснює супроводження великих платників податків, з початку податкового періоду (календарного року), на який сформовано Реєстр ВПП», — відмітив заступник начальника Міжрегіонального управління.

Для ефективного обслуговування великих платників податків, у структурі Державної податкової служби України було створено п’ять міжрегіональних управлінь ДПС по роботі з великими платниками податків, у т.ч. Північне міжрегіональне управління.

Враховуючи вищенаведене та відповідно до розділу III Порядку формування Реєстру великих платників податків, затвердженого наказом Міністерства фінансів України 21.10.2015 №911 (із змінами і доповненнями), повідомляю про необхідність переходу на обслуговування до Північного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків великих платників, які зазначені у Додатку № 2 до Наказу № 838, та не пізніше 15 листопада 2021 року подати заяву за формою № 1-ОПП з позначкою «Зміна місцезнаходження, пов’язана із зміною адміністративного району, або включення/невключення до Реєстру ВПП» за адресою: 61052 м. Харків, вул. Благовіщенська, буд.30.

«Платникам, які не відповідають критеріям «великого платника» та не включені до Реєстру ВПП на 2022 рік, необхідно подати заяву за формою № 1-ОПП до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням», — зауважив Валерій Любічев.

Телефон для довідок з питань щодо порядку переведення платників:

(057)734-92-46, 777-06-45 відділ електронних сервісів  Північного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків.

Подписаться на новости
Коментарии: 0
Коментариев не добавлено
Cледите за нами в соцсетях