ru
uk
Мнения
Подписаться на новости
Печатный вариант “Время”

Вони повертаються

Актуальное сегодня11 марта 2024 | 18:11

Історії тваринок нашого рідного харківського екопарку не залишать байдужою жодну людину. Їх важкі долі та страждання — мають бути почутими. Вже зараз тваринок активно повертають до їх рідної домівки — екопарку, після тяжкої для них евакуацїї.

Десятирічний лев Берд повернувся після півтора року евакуації до рідного вольєру. Працівники парку розповідають, що лев, будучи маленьким активно йшов на контакт із ними, але, звісно, подорослішавши, лев став радо вітати їх за межами своєї домівки. Всеодно, відчувається його невимовна радість повернення. Разом з  Бертом повернула і левиця Калія. Хижаки знаходяться у прекрасному стані, а також з приходом весни, готуються далі продовжувати свій рід.

Шимпанзе та орангутанги, яких було евакуйовано до харківського зоопарку, теж радіють поверненню. Під час евакуації тваринки йшли на контакт з працівниками парку, тож їх виводили за руки до рятувальних машин. Мавпочки дуже розумні і їх вважають за людей. Вони відчули увесь стрес в повному обсязі, отже зараз працівники докладають великі зусилля, аби шимпанзе та орангутанги почували себе в безпеці.

Важка доля бізончика також є складною темою. Батьки цього малюка померли під час обстрілу, а він неначе народився у рубашці. Бізончик лежав між своїми батьками та дивом зміг урятуватися від уламків ракети. Через стрес, його ріст зупинився. Зараз же бізончик тішиться поверненню та живе у любові своїх наглядачів.

Ще одна історія тваринок — це історія оленей. На початку повномасштабного вторгнення, під час обстрілів, вони злякалися та втекли до лісу. Працівники екопарку залишали їжу для них, сподіваючись на їхнє повернення та евакуацію тваринок. Розумні олені самі повернулися до власної оселі, коли обстрілів стало значно менше. Зараз же вони тішаться можливістю перебувати в екопарку.

Каміла Макаренко

Подписаться на новости
Коментарии: 0
Коментариев не добавлено
Cледите за нами в соцсетях