ru
uk
Мнения
Подписаться на новости
Печатный вариант “Время”

Кінологи частин Східного ОТО знайомились з досвідом Слобожанських гвардійців 

Украина19 июня 2024 | 16:02
На базі 5 Слобожанської бригади Національної гвардії України відбулися методичні збори спеціалістів кінологічних служб. Це перша така подія за час повномасштабного вторгнення.
Керівники кінологічних служб різних військових частин обговорили новітні методи підготовки службових собак до несення служби. Тренінг тривав декілька днів та включав у себе теорію та практику. Учасники ділилися власним досвідом, почули дружню критику процесів дресури та залучали знання світових спеціалістів-кінологів щодо конвоювання осіб, застосуванні собак під час затримки втікачів, несення служби на блокпостах та мобільних блокпостах, обшуку автівок та пошуку заборонених наркотичних та вибухових речовин і зброї.
Всі спеціалісти-кінологи наголошують на необхідності таких спільних зборів задля підвищення рівня професійної підготовки особового складу. Під час війни ризик потрапляння на мирні території заборонених речовин, зброї та вибухівки є надто високим, тому в НГУ постійно вдосконалюють свої навички як кінологи, так і їх чотирилапі пухнасті побратими.
Подписаться на новости
Коментарии: 0
Коментариев не добавлено
Cледите за нами в соцсетях